AKTUALNOŚCI:

Lubelska kuźnia talentów 2016-2019

12 Grudzień 2017
 Uczeń klasy III TPS Rafał Sulowski otrzymał stypendium w ramach programu stypendialnego "Lubelska kuźnia talentów 2016-2019" realizowanego przez Województwo Lubelskie w ramach 12 Osi Priorytetowej Edukacja, Kwalifikacje i Kompetencje Działania 12.4 KSZTAŁCENIE ZAWODOWE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020, współfinansowanego przez Unię Europejska w ramach europejskiego Funduszu Społecznego. 

 

więcej...

Św. Mikołaj w "Hubalu"

07 Grudzień 2017
 Dnia 6.12.2017 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie odwiedził Święty Mikołaj. Przesympatyczny pan z brodą gościł po salach, gdzie odbywały się lekcje i spełniał marzenia wszystkich grzecznych dzieci. Mikołajowi nie zabrakło poczucia humoru i zapewniał rozrywkę nie tylko uczniom co możecie zobaczyć w poniższej galerii. Dziękujemy mikołajowi i zapraszamy za rok!!!

Galeria zdjęć ...

Mikołaj w internacie

06 Grudzień 2017
 W dniu 5.12.2017 do naszego internatu przybył z dalekiej Laponii Św. Mikołaj. Wpadając przez komin w szkole, wręczył grzecznym wychowankom małe upominki. Aby je otrzymać trzeba było się wykazać i powiedzieć wierszyk, zaśpiewać kolędę lub piosenkę. Podczas chwil spędzonych z Mikołajem było dużo śmiechu i dobrej zabawy !

Do zobaczenia za rok !!!

Galeria zdjęć ...

Wigilia z majorem Hubalem …

02 Grudzień 2017
 W piątek 01.12.2017 roku delegacja naszej szkoły uczestniczyła w XIHubalowej Wigilii”. Ze względu na warunki pogodowe, po raz pierwszy miała ona miejsce nie przy obelisku na Bielawach a bezpośrednio przy Szańcu w Anielinie. W skład delegacji szkolnej weszli uczniowie klas I: Konrad Piędzia – I Ti, Michał Flis – I Tps i Jacek Pruś – II Tps oraz nauczyciele Robert Skoczylas i Janusz Sagan.
więcej...

„Segregujesz… i śmiecisz mniej”.

30 Listopada 2017

29.11.2017r W Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie na sali gimnastycznej odbyła się nietypowa  lekcja wychowawcza dla całej społeczności szkolnej, z dziedziny ekologii, którą zatytułowano:  „Segregujesz… i śmiecisz mniej”. Inspiracją do jej przeprowadzenia  był Europejski Tydzień Redukcji Odpadów.

więcej...

Nowa pracownia w HUBALU

26 Listopada 2017
 W ranach projektów unijnych: „Kreatywna Edukacja w Powiecie Lubelskim” oraz „Edukacja Przyszłości w Powiecie Lubelskim ‘’ realizowanych w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie w szkole powstała nowoczesna  pracownia diagnostyki komputerowej. Została wyposażona w sprzęt potrzebny do realizacji zadań z zakresu diagnostyki i eksploatacji urządzeń techniki komputerowej. Zakupiono nowe stoły montażowe wraz z oświetleniem i oprzyrządowaniem (maty i fartuchy elektrostatyczne, zestawy montażowe, lutownice, testery sprzętu),komputery stacjonarne, laptopy, drukarki 3D, laserowe urządzenie  wielofunkcyjne, odkurzacz do drukarek, sprężarkę. Celem projektów jest zwiększenie szans  na zatrudnienie uczniów szkół zawodowych, podwyższenie wiedzy i kompetencji, nabycie praktycznych umiejętności, doświadczenia zawodowego. Doposażenie bazy dydaktycznej szkoły na pewno wpłynie na zwiększenie efektywności i atrakcyjność  kształcenia.

Galeria zdjęć ....
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl