AKTUALNOŚCI:

"Kreatywna edukacja w powiecie lubelskim"

10 Styczeń 2018
 W dniach 10.11, 16.11, 17.11, 24.11.2017r w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 odbyło się ostatnie ze szkoleń dla nauczycieli w ramach projektu ,,Kreatywna edukacja w powiecie lubelskim”. Szkolenie dotyczyło zakresu pedagogiki specjalnej .W zajęciach wzięli udział nauczyciele ze szkół:  ZSZ Nr1  Bychawy ,ZSR CKP Pszczelej Woli, ZSTR Piotrowic, ZS Bełżyc i ZSP Niemiec. Bardzo ciekawie i intensywnie prowadzone zajęcia wniosły wiele nowości do wykorzystania w pracy z młodzieżą. Ciekawe sposoby zainteresowania uczniów szkołą i otoczeniem będą służyły do pracy nad polepszeniem relacji młodych ludzi między sobą jak też do wypracowania akceptacji siebie we własnym środowisku.

Galeria zdjęć ...

"Razem bezpieczniej"

10 Styczeń 2018
 W grudniu 2017 r. w „Hubalu” zakończona została realizacja projektu „Razem bezpieczniej”. „Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017” był realizowany we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Lublinie.
   Głównym celem programu było zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony w miejscu nauki oraz podejmowanie interdyscyplinarnych działąń w obszarze prewencji i łagodzenia skutków patologii.

więcej...

Współpraca „Hubala” z WSEI w Lublinie …

04 Styczeń 2018
 Dnia 15 grudnia 2017 roku uczniowie klasy trzeciej i czwartej technik pojazdów samochodowych z „Hubala” wraz z nauczycielami uczestniczyli w wizycie studyjnej w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Młodzieżą opiekowali się nauczyciele: Andrzej Pietrzak, Jakub Wieczorkiewicz i Janusz Sagan.
więcej...

W rocznicę czarnej nocy …

03 Styczeń 2018
 Stan wojenny to jedno z najbardziej znaczących wydarzeń w najnowszej historii Polski. Czołgi, wojsko na ulicach i przemówienie generała Jaruzelskiego – tak właśnie wielu Polakom kojarzy się 13 grudnia 1981 roku.
   W 36 rocznicę tego tragicznego wydarzenia, w Bychawskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie z działaczem opozycyjnym tamtych dni - Krzysztofem Wianeckim - współpracownikiem Kornela Morawieckiego, założyciela „Solidarności Walczącej”. W  spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy II Tps wraz z wychowawcą Januszem Saganem.  Poza wspomnieniami, można było zobaczyć unikatowe pamiątki: tzw. bibułę /gazetki i ulotki/ oraz oporniki /symbol oporu stanu wojennego/.
więcej...

Ferie z "HUBALEM'

03 Styczeń 2018
 W dniach 6-8 lutego 2018 roku w naszej szkole odbędą się "Ferie z HUBALEM" w ramach, których rozegrany zostanie po raz trzeci Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych dla gimnazjalistów. W tym roku po raz kolejny wybór padł na grę „Counter Strike: Global Offensive”. Organizatorami turnieju będą nauczyciele przedmiotów informatycznych wraz z uczniami klas technikum kształcącymi się w zawodzie technik informatyk. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjów do przybycia do naszej szkoły i spędzenia miło czasu w czasie ferii zimowych.

Regulamin turnieju ...
Karta zgłoszenia ...
Zgoda na udział dla ucznia niepełnoletniego ...

Lubelska kuźnia talentów 2016-2019

12 Grudzień 2017
 Uczeń klasy III TPS Rafał Sulowski otrzymał stypendium w ramach programu stypendialnego "Lubelska kuźnia talentów 2016-2019" realizowanego przez Województwo Lubelskie w ramach 12 Osi Priorytetowej Edukacja, Kwalifikacje i Kompetencje Działania 12.4 KSZTAŁCENIE ZAWODOWE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020, współfinansowanego przez Unię Europejska w ramach europejskiego Funduszu Społecznego. 

 

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl