AKTUALNOŚCI:

Zakończenie roku szkolnego

23 Czerwiec 2018
  22 czerwca to najbardziej oczekiwany przez wszystkich uczniów dzień roku szkolnego 2017 / 2018 - uroczyste zakończenie zajęć szkolnych i początek upragnionych wakacji!!!

 Podczas uroczystości najlepsi uczniowie, sportowcy osoby zaangażowane w pracę na rzecz szkoły odebrali z rąk pana wicedyrektora Tomasza Stoczkowskiego i wychowawców nagrody. Szczególne gratulacje należą się uczniom, którzy osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,75 i otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem są to:

Rafał Sulowski – uczeń klasy III TPS

Mateusz Sławek - uczeń klasy I TI

Piotr Baran - uczeń klasy II TI

więcej...

Nasi uczniowie mistrzami powiatu

04 Czerwiec 2018
 W dniu 26 maja 2018 roku na obiektach ZS im.ks A Kwiatkowskiego w Bychawie odbyła się druga Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej plażowej. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary.

1. Fijołek Łukasz, Budzyński Kacper

2. Kamil Zaręba, Sulowski Rafał

Po niezwykle zaciętych pojedynkach Łukasz Fijołek i Kacper Budzyński zajęli I  miejsce i tym samym zostali mistrzami powiatu w piłce siatkowej plażowej, otrzymując awans do zawodów rejonowych. Druga nasza dwójka Kamil Zaręba i Sulowski Rafał zajęli IV miejsce. Naszym uczniom serdecznie gratulujemy wysokich wyników.

Galeria zdjęć ...

Hubal World Cup 2018

04 Czerwiec 2018
  30 maja 2018r odbyły się w naszej szkole  Mistrzostwa w piłce nożnej  w ramach projektu edukacyjnego  Hubal World Cup 2018.   Wcześniej  reprezentacje klas: I TI,  I TPS, II TI, II TPS  wylosowały państwa z grupy Polaków na Mistrzostwa Świata w Rosji, by  pod ich barwami rozegrać mecze:  I TI – Japonia;   I TPS - Kolumbia, II TI - Senegal, II TPS – Polska. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym, po 15 minut.  Każda klasa miała też przygotować  materiały i wykonać gazetkę dotyczącą wylosowanych reprezentacji.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl