AKTUALNOŚCI:

Vivat Niepodległa

10 Listopad 2018
 Dnia 10 listopada uczniowie Hubala wraz z opiekunem Katarzyną Maciejczyk, wzięła udział w imprezie zorganizowanej w Zespole Szkół im.ks.A.Kwiatkowskiego w Bychawie, aby na sportowo uczcić 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Turniej piłki siatkowej, był doskonałą okazją do włączenia się w szereg imprez organizowanych na terenie całego państwa dla uczczenia obchodów tego święta. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy III miejsce, ale nie o wynik w tym dniu chodziło, ale o dobrą zabawę i okazanie patriotycznej postawy naszych uczniów.
Uczniowie biorący udział w wydarzeniu: Sulowski Rafał, Fijołek Łukasz, Budzyński Kacper, Zaręba Kamil, Gajor Łukasz, Sulowski Kamil, Skowronek Adrian, Pyc Maciej. Opiekun drużyny: Katarzyna Maciejczyk.

 
Galeria zdjęć ...

W stulecie niepodległóści

09 Listopad 2018
 W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, w dniu 09.11.2018 r. społeczność Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie czynnie włączyła się w obchody wielkiej rocznicy. Młodzież pod kerownictwem nauczycieli: Janusza Sagana, Andrzeja Pietrzaka i Roberta Skoczylasa przygotowała część artystyczną. Ukazała ona drogę od utracenia do odzyskania niepodległości, przeplecioną misterną nicią niepodległościowych pieśni i utworów poetyckich. Inscenizacja podkreślała też wagę pamięci niesionej przez pokolenia, która trwa i trwać będzie. 

więcej...

Strefa wysokich lotów z

06 Listopad 2018
 Trampoliny, ścieżki akrobatyczne i przyrządy gimnastyczne – te i inne atrakcje mieli do dyspozycji uczniowie klas I TI/TPS, II TI/TUF i II TPS, którzy udali się 6 listopada 2018r na integracyjną wycieczkę do parku trampolin Strefa Wysokich Lotów w Lublinie.

 

Celem wyjazdu było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, integracja uczniów oraz rozwijanie zainteresowania sportem. W Strefie Wysokich Lotów na uczniów czekały różnej wielkości trampoliny, ścieżki akrobatyczne, batuty, baseny z gąbkami i inne atrakcje. Część młodzieży wykazała się umiejętnością wykonywania różnego typu salt i przewrotów, inni woleli spokojne skoki. Miłośniczkami akrobacji okazały się także opiekunki: Pani Barbara Długoszek i Pani Urszula Wilkołazka.

Galeria zdjęć ...

Przekazanie elementów odblaskowych

30 Październik 2018
 Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie składa serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa Babisza dyrektora wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego w Lublinie za nieodpłatne przekazanie elementów odblaskowych dla uczniów naszej szkoły.

Galeria zdjęć ...

Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym w grze podwójnej

30 Październik 2018
 30 października 2018r odbyły się Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym w grze podwójnej.  W zawodach wzięło udział 7 drużyn, które rozegrały  turniej systemem pucharowym do dwóch przegranych.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Szymon Rzucidło  i Jakub Ciemięs – klasa I TI
II miejsce: Tomasz Stanicki i Patryk Kowalczyk -  klasa ITI
III miejsce: Jan Kutrzepa i Jarosław Łukasik – klasa I TPS i TI
Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym w grze pojedynczej

26 Październik 2018
25 października 2018r odbyły się Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym w grze pojedynczej.  W zawodach udział wzięło 16 uczniów, którzy rozegrali  turniej systemem pucharowym do dwóch przegranych.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Szymon Rzucidło – klasa I TI
II miejsce: Tomasz Stanicki -  klasa ITI
III miejsce: Jakub Ciemięs – klasa I TI
Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Galeria zdjęć ...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl