AKTUALNOŚCI:

"Kocyk dla psa i kota"

10 Grudzień 2018
  Akcja "Kocyk dla psa i kota".  Masz niepotrzebny koc lub kołdrę przynieś je do szkoły. Akcja ma za zadanie wspierać schroniska poprzez przekazywanie im materiałów do ocieplania miejsc bud i kojców oraz poprawy standardów bytu cierpiących w schroniskach zwierząt.

    

XII „Hubalowa wigilia” …

10 Grudzień 2018
 W dniu 7 grudnia 2018 r. w miejscu dawnej leśniczówki Bielawy, w której odbyła się w 1939 r. prawdziwa Wigilia z udziałem Hubalczyków miała miejsce tegoroczna edycja „Hubalowej Wigilii”.

   W skład delegacji szkolnej weszli uczniowie: Łukasz Szwałek, Bartosz Paczkowski i Robert Kapka z kl. I Tps, Magdalena Mełgieś, Agata Mączka i Konrad Piędzia z kl. II Tiuf oraz dyrektor szkoły Jerzy Sprawka i Janusz Sagan.

więcej...

Warsztaty z AWF

06 Grudzień 2018

3 grudnia nasi uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach edukacyjnych „Skoordynuj się z nami” w ramach projektu AWFbp. Warsztaty poświęcone były przygotowaniu koordynacyjnemu

w grach zespołowych jako forma doskonalenia własnego potencjału koordynacyjnego. Trzy klasy pod okiem prowadzącego z AWF i dwóch studentek, poznali ćwiczenia dzięki którym mogą rozwijać koordynację ruchową. Warsztaty przebiegły w atmosferze dobrej zabawy. Dziękujemy panu dr Pawłowi Wołoszowi za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć oraz studentkom za miłe towarzystwo.Galeria zdjęć ...

Sukces uczniów w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym w grze pojedynczej

05 Grudzień 2018
 05 grudnia 2018r w ZSTR w Piotrowicach odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym w grze pojedynczej. Uczeń klasy I TI Szymon Rzucidło zdobył Mistrzostwo powiatu zajmując  I miejsce na 18 startujących zawodników, a  Jakub Ciemięs  zajął II miejsce. Naszą szkołę reprezentowali również   Tomasz Stanicki z klasy I TI  oraz uczennice Weronika Kowalczyk II TPS, Agata Mączka z II TUF i Patrycja Skoczylas z IV TPS.

 Wszystkim  zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów .

Galeria zdjęć ...

Powiatowa licealiada w halowej piłce nożnej

30 Listopad 2018
 30listopada 2018r w ZS im. Ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie odbyła się Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej. W turnieju wzięło udział sześć drużyn z powiatu lubelskiego. Zawody przeprowadzono w dwóch grupach: Grupa A: ZSTR Piotrowice, ZS Bychawa, ZS Niemce, Grupa B:  ZSR Pszczela Wola, ZSZ NR1 Bychawa, ZS Bełżyce.

Zawody w grupach rozegrano systemem „każdy z każdym” . Do dalszej rundy przechodziły 2 drużyny, które rozegrały między sobą mecze.

więcej...

Transplantacja jestem na - TAK

23 Listopad 2018
 20 listopada w naszej szkole pani Małgorzata Borawska koordynator transplantacyjny I kliniki Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i leczenia Żywieniowego przeprowadziła prelekcję na temat transplantacji. Zapoznała młodzież z zasadami transplantacji oraz jak należy postąpić aby wyrazić zgodę na przeszczep organów. Młodzież chętnie uczestniczyła w nowej formie zajęć.

Galeria zdjęć ...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl