AKTUALNOŚCI:

Strefa wysokich lotów z

06 Listopad 2018
 Trampoliny, ścieżki akrobatyczne i przyrządy gimnastyczne – te i inne atrakcje mieli do dyspozycji uczniowie klas I TI/TPS, II TI/TUF i II TPS, którzy udali się 6 listopada 2018r na integracyjną wycieczkę do parku trampolin Strefa Wysokich Lotów w Lublinie.

 

Celem wyjazdu było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, integracja uczniów oraz rozwijanie zainteresowania sportem. W Strefie Wysokich Lotów na uczniów czekały różnej wielkości trampoliny, ścieżki akrobatyczne, batuty, baseny z gąbkami i inne atrakcje. Część młodzieży wykazała się umiejętnością wykonywania różnego typu salt i przewrotów, inni woleli spokojne skoki. Miłośniczkami akrobacji okazały się także opiekunki: Pani Barbara Długoszek i Pani Urszula Wilkołazka.

Galeria zdjęć ...

Przekazanie elementów odblaskowych

30 Październik 2018
 Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie składa serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa Babisza dyrektora wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego w Lublinie za nieodpłatne przekazanie elementów odblaskowych dla uczniów naszej szkoły.

Galeria zdjęć ...

Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym w grze podwójnej

30 Październik 2018
 30 października 2018r odbyły się Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym w grze podwójnej.  W zawodach wzięło udział 7 drużyn, które rozegrały  turniej systemem pucharowym do dwóch przegranych.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Szymon Rzucidło  i Jakub Ciemięs – klasa I TI
II miejsce: Tomasz Stanicki i Patryk Kowalczyk -  klasa ITI
III miejsce: Jan Kutrzepa i Jarosław Łukasik – klasa I TPS i TI
Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym w grze pojedynczej

26 Październik 2018
25 października 2018r odbyły się Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym w grze pojedynczej.  W zawodach udział wzięło 16 uczniów, którzy rozegrali  turniej systemem pucharowym do dwóch przegranych.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Szymon Rzucidło – klasa I TI
II miejsce: Tomasz Stanicki -  klasa ITI
III miejsce: Jakub Ciemięs – klasa I TI
Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Galeria zdjęć ...

Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym w grze pojedynczej

25 Październik 2018
24 października 2018r odbyły się Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym w grze pojedynczej. W zawodach udział wzięło 7 dziewcząt, które rozegrały turniej systemem każdy z każdym.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Weronika Kowalczyk - klasa -  II TPS
II miejsce: Patrycja Skoczylas – klasa IV TPS
III miejsce:  Agata Mączka – klasa II TUF

Galeria zdjęć ...

,,Kreatywna edukacja w powiecie lubelskim”

26 Październik 2018
 W ramach projektu ,,Kreatywna edukacja w powiecie lubelskim” od 17  października w naszej szkole rozpoczęliśmy zajęcia wyrównawcze z matematyki. Celem zajęć jest wyrównanie poziomu edukacyjnego z przedmiotów ogólnokształcących. Dziesięciu uczniów  z zadowoleniem uczęszcza na zajęcia wyrównując swoją wiedzę matematyczną.

Galeria zdjęć ...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl