AKTUALNOŚCI:

Wieczór andrzejkowy (dyskoteka)

26.11.2002 14:14:51
Nie mogło się przecież obyć bez corocznej dyskoteki andrzejkowej, którą zorganizował prężnie działający Samorząd Uczniowski, wraz z opiekunami.

Wywiadówka szkolna

17.11.2002 14:14:13
Dnia 17.11.02 odbyła się w szkole wywiadówka - spotkanie z rodzicami. Rodzice, oprócz oczywiście rewelacyjnych stopni swoich pociech, mogli także dowiedzieć się wiele interesujących rzeczy, dotyczących między innymi: przeprowadzonych w szkole remontów oraz innych inwestycji (Pan dyrektor Adam Biaduń), reformy szkolnictwa - nowych typów szkół ponad gimnazjalnych (Pan mgr Mirosław Wieczorkiewicz) a także pracy Rady Rodziców.

Dzień Niepodległości (Uroczysta akademia)

11.11.2002 14:12:56
Dnia 08.11.02 z okazji Dnia Niepodległości w szkole odbyła się uroczysta akademia, którą przygotowała jedna z klas naszej szkoły. Klasę oprócz wychowawcy (Pan dyrektor Karol Zalewski), przygotował i poprowadził etatowy muzyk naszej szkoły, znany wszystkim - Pan mgr inż. Marian Frączek.

Spotkanie z kandydatami na Burmistrza Bychawy

06.11.2002 13:59:17
Dnia 06.11.02 miała miejsce debata na temat : Co się w Bychawie zmieniło przez ostatnie cztery lata?|. Na spotkanie z młodzieżą naszej szkoły mieli przybyć obaj kandydaci na Burmistrza Miasta Bychawy - obecny (wówczas) Burmistrz, Pan Wojciech Jachymek oraz kandydat na to stanowisko, Pan Andrzej Sobaszek. Jednak na spotkanie przybył (niestety) tylko jeden z kandydatów - pan Wojciech Jachymek wraz z zastępcą. Pana Sobaszka natomiast, godnie starały się reprezentować dwie urocze, młode damy. Przebieg debaty był spokojny i bardzo ciekawy. Była to tzw. debata Oxfordzka, gdzie głos mogli zabierać (co oczywiście czynili) także uczniowie obserwujący jej przebieg.
więcej...

Dzień Patrona - Święto Szkoły

11.10.2002 13:57:19
Dnia 11.10.02 w naszej szkole, jak co roku na początku października, obchodziliśmy Dzień Patrona - Święto Szkoły. W tym roku było ono jednak wyjątkowe - ponieważ zostało połączone z Powiatowym Dniem Edukacji Narodowej. Odbyła się oczywiście uroczysta Akademia poświecona pamięci Patrona - mjr Hubala. Później odbyła się polowa Msza Święta. Nie mogło się również obyć bez wystąpień naszej szanownej dyrekcji (Pana dyrektora mgr Adama Biadunia oraz Pana dyrektora mgr inż. Karola Zalewskiego) oraz zaproszonych gości, z Panem Starostą - Pawłem Pikulą na czele. Wszystko to odbywało się w sali gimnastycznej szkoły, gdzie oprócz w/w zebrali się licznie zaproszeni goście, nauczyciele naszej szkoły oraz oczywiście uczniowie. Następnie nastąpiło uroczyste poświęcenie kotłowni oraz otwarcie zmodernizowanej biblioteki szkolnej, która od teraz spełnia rolę także pracowni multimedialnej. W klaso - pracowniach i na korytarzu szkolnym widnieją gazetki poświęcone pamięci Patrona Szkoły - mjr Henryka Dobrzańskiego Hubala.
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl