AKTUALNOŚCI:

Głosujmy na Bychawę!

15.06.2004 15:19:25
Uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji wpierania UM Bychawa poprzez głosowanie w internetowym konkursie „Lider Zarządzania w Samorządzie”. Aby oddać swój głos na Bychawę wejdź na stronę www.samorzad.pap.pl i zagłosuj na nasze miasto!!!

Pożegnanie maturzystów

09.06.2004 15:19:01
Wszystkim tegorocznym maturzystom gratulujemy ukończenia szkoły oraz przejścia przez wiele stresujących egzaminów maturalnych. Życzymy Wam dużo radości i wytrwałości w dalszym kształceniu, a także szczęścia w życiu osobistym. Odwiedzajcie nas, kiedy tylko zechcecie! Drzwi naszej szkoły są dla Was zawsze szeroko otwarte!

Konkurs - Byli w Bychawie...

08.06.2004 15:18:20
W Bychawskim Centrum Kultury 7 czerwca 2004 odbyły się Dni Regionalne. W ramach tych spotkań występowała młodzież ze szkół podstawowaych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Został również przeprowadzony konkurs dla szkół ponadgimazjalnych pt. Byli w Bychawie... wybitni Polacy będący w Bychawie w XIX w. Reprezentanci z naszej (Łukasz Sobaszek i Mirosław Ciołek pod opieką Pana mgr Dariusza Góździa) zdobyli I miejsce!

Nasz poseł w Sejmie!

03.06.2004 15:17:34
W dniu 1 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka po raz dziesiąty parlament polski gościł w swoich progach młodych posłów na X Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży. Wśród posłów zasiadał reprezentant naszej szkoły, poseł Mirosław Ciołek wraz z swoim opiekunem panem Januszem Saganem. Zanim młodzi posłowie udali się na obrady do Sali Posiedzeń, w Sali Kolumnowej odbyło się spotkanie inauguracyjne, które poprowadzili znani dziennikarze: Jolanta Pieńkowska, Iwona Sulik i Wojciech Nomejko. Podczas inauguracji z młodzieżą spotkali się parlamentarzyści dorosłego Sejmu.
więcej...

Kolejny sukces Mirka!

22.05.2004 15:16:21
Uczeń klasy I LPzi Mirek Ciołek odniósł kolejny sukces – tym razem w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE Macintosh w Mojej Szkole (Edycja 2004) zorganizowanym przez nauczycieli przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie.
Celami tego konkursu były: budzenie zainteresowania młodzieży komputerami Macintosh, stworzenie uczniom szkół ponadgimnazjalnych możliwości zapoznania się z technikami tworzenia stron WWW i ich praktycznego wykorzystania, aktywizacja młodzieży do uczestnictwa w pozaszkolnych formach kształcenia się. Praca Mirka (witryna internetowa) zajęła II miejsce!!!

Mamy posła!!!

17.05.2004 15:14:29
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Mirosław Ciołek, został Posłem X Kadencji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Z okazji obchodzonego Międzynarodowego Dnia Dziecka, Parlament otworzy przed nim swoje gościnne progi. Jak to ma miejsce od X lat Sejm na Wiejskiej przejdzie we władanie 460 przedstawicieli z całej Polski. W ten jedyny w roku dzień - sala plenarna, sejmowe kuluary i korytarze będą tętniły gwarem i młodością. Głównym przesłaniem tegorocznej sesji jest: Dobro Rzeczypospolitej najwyższym prawem. Mirek napisał pracę pt. Polska w Unii Europejskiej. Czy nowe znaczenie Polskiego Patriotyzmu?. Praca ta została pozytywnie zaakceptowana przez komisję z Kuratorium Oświaty w Lublinie. więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl