AKTUALNOŚCI:

Kiermasz ciast, ozdób i stroików świątecznych , loteria fantowa 2018.

20 Grudzień 2018
 18 i 19 grudnia 2018 roku, w naszej szkole odbył się kiermasz ciast, ozdób i stroików świątecznych  oraz  loteria fantowa. Inicjatywę taką podjęła klasa I TIPS z wychowawczynią panią Joanną Mendykowską, przy wsparciu i pomocy  uczennic z klasy II TIUF i klasy IV TPS.
Zgodnie z tradycją Bożonarodzeniową  przygotowano ręcznie wykonane bombki, śnieżynki i gwiazdki szydełkowe, szyszki, aniołki, ptaszki z wełny i piór,  stroiki na stół świąteczny. Wśród wypieków nie mogło zabraknąć korzennych pierniczków, cynamonowych i orzechowych ciasteczek serniko- makowca oraz szarlotki. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też loteria fantowa, w której można było wygrać maskotkę.
więcej...

Dar krwi dla bliźnich

20 Grudzień 2018
 We wtorek 18 grudnia 2018 r. odbyła się  druga już w tym roku szkolnym akcja honorowego krwiodawstwa. Szkolna inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem naszej młodzieży. W poborze uczestniczyli również nauczyciele i absolwenci. Wśród nich byli zarówno ci, którzy po raz kolejny oddali honorowo krew ale również tacy, którzy zaledwie w tym roku ukończyli 18 lat i mogli pomóc innym.
więcej...

Rafał stypendysta …

14 Grudzień 2018
   Jest młody, zdolny i ambitny. Uczył się więcej niż koledzy z ławki i … ma stypendium. Rafał Sulowski z kl. IV Tps  znalazł się w grupie ponad 230 uczniów z województwa lubelskiego, która w dniu 10.12.2018 r. otrzymała stypendium premiera, Mateusza Morawieckiego na rok szkolny 2018/2019. Rafał dostanie stypendium w wysokości 2.580 zł., wypłacane w dwóch transzach. Pierwszą już otrzymał, natomiast druga zostanie mu wypłacona do końca roku szkolnego.
więcej...

Kolejny sukces Szymona i Jakuba w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym

14 Grudzień 2018
 12 grudnia 2018r w ZSTR w Piotrowicach odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Uczniowie klasy I TI Szymon Rzucidło i Jakub Ciemięs zajęli I miejsce i zostali Mistrzami Powiatu w tenisie stołowym drużynowym.
Naszą szkołę reprezentowały również  uczennice Weronika Kowalczyk II TPS i Patrycja Skoczylas z IV TPS, które zajęły V miejsce.

 Wszystkim  zawodnikom i zawodniczkom  gratulujemy, a Szymonowi i Kubie życzymy dalszych sportowych sukcesów w Rejonowej Licealiadzie.

Galeria zdjęć ...

Mikołaj w HUBALU

12 Grudzień 2018
  Dnia 6.12.2018r. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie odwiedził Święty Mikołaj. Przesympatyczny pan z brodą gościł po salach, gdzie odbywały się lekcje i spełniał marzenia wszystkich grzecznych dzieci. Mikołajowi nie zabrakło poczucia humoru i zapewniał rozrywkę nie tylko uczniom co możecie zobaczyć w poniższej galerii. Dziękujemy mikołajowi i zapraszamy za rok!!!

Galeria zdjęć ...

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

12 Grudzień 2018
 6 grudnia jak co roku uczniowie wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn, które rozegrały spotkania w dwóch grupach. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy rozegrały półfinałowe i finałowe. W końcowej klasyfikacji:
I miejsce – klasa IVTPS ( Zaręba K, Sulowski R., Fijołek Ł., Mizerski M., Błaszczak K., Frant K, Walczak P)
II miejsce – klasa III /II Ti ( Budzyński K., Baran P., Dorocki D., Golan M., Piędzia K., Padziński A.)
III miejsce – III TPS( Gajor Ł., Kowalik K., Skowronek A., Pyc M., Saganowski J., Sękuła B. , Sadło J.)
IV miejsce – ITI (Rzucidło Sz. , Sawerski R. Ciemięs J. Tanasiczuk V.,  Oliwnyk W. Łukasik J . Jarzyna M
V miejsce – ITPS ( Kutrzepa J. Sobko M., Lazariuk V., Grzegorczyk J., Bigos Ł., Kapka R., Paszkowski B.)
VI miejsce – II TPS ( Derczyk A., Słowiński M. Wójcik D, Sawa D., Pielecha S., Makuła M., Tylus K. )
Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na Noworoczny Turniej Trojek Siatkarskich.

Galeria zdjeć ...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl