AKTUALNOŚCI:

Nowy rok szkolny!

01.09.2004 15:21:16
W dniu dzisiejszym po uroczystej mszy świętej rozpoczeliśmy po raz kolejny nowy rok szkolny 2005/06. Z dniem 1 września funkcję vice dyrektora objął mgr Mirosław Wieczorkiewicz. Powstał również nowy typ szkoły Technikum Informatyczne. Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów, a nauczycielom wiele siły i zapału w trudnym dziele kształcenia młodzieży.

WAKACJE!!!

25.06.2004 15:20:23
W końcu doczekaliśmy się upragnionych wakacji! Dziś odbyła się ostatnia tym roku szkolnym (2003/2004) uroczystość – zakończenie roku szkolnego. Na początku pożegnaliśmy między innymi absolwentów Policealnej Szkoły Zawodowej dla Dorosłych, wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie w szkole oraz uczniowie reprezentujący nas w konkursie Prezydenta RP – Internetowa Szkoła Olimpijska, uczniowie biorący udział w Ogólnopolskim Konkursie Motoryzacyjnym oraz w licznych zawodach sportowych. więcej...

Głosujmy na Bychawę!

15.06.2004 15:19:25
Uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji wpierania UM Bychawa poprzez głosowanie w internetowym konkursie „Lider Zarządzania w Samorządzie”. Aby oddać swój głos na Bychawę wejdź na stronę www.samorzad.pap.pl i zagłosuj na nasze miasto!!!

Pożegnanie maturzystów

09.06.2004 15:19:01
Wszystkim tegorocznym maturzystom gratulujemy ukończenia szkoły oraz przejścia przez wiele stresujących egzaminów maturalnych. Życzymy Wam dużo radości i wytrwałości w dalszym kształceniu, a także szczęścia w życiu osobistym. Odwiedzajcie nas, kiedy tylko zechcecie! Drzwi naszej szkoły są dla Was zawsze szeroko otwarte!

Konkurs - Byli w Bychawie...

08.06.2004 15:18:20
W Bychawskim Centrum Kultury 7 czerwca 2004 odbyły się Dni Regionalne. W ramach tych spotkań występowała młodzież ze szkół podstawowaych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Został również przeprowadzony konkurs dla szkół ponadgimazjalnych pt. Byli w Bychawie... wybitni Polacy będący w Bychawie w XIX w. Reprezentanci z naszej (Łukasz Sobaszek i Mirosław Ciołek pod opieką Pana mgr Dariusza Góździa) zdobyli I miejsce!

Nasz poseł w Sejmie!

03.06.2004 15:17:34
W dniu 1 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka po raz dziesiąty parlament polski gościł w swoich progach młodych posłów na X Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży. Wśród posłów zasiadał reprezentant naszej szkoły, poseł Mirosław Ciołek wraz z swoim opiekunem panem Januszem Saganem. Zanim młodzi posłowie udali się na obrady do Sali Posiedzeń, w Sali Kolumnowej odbyło się spotkanie inauguracyjne, które poprowadzili znani dziennikarze: Jolanta Pieńkowska, Iwona Sulik i Wojciech Nomejko. Podczas inauguracji z młodzieżą spotkali się parlamentarzyści dorosłego Sejmu.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl