AKTUALNOŚCI:

OLIMPIADA TECHNIKI SAMOCHODOWEJ

19.03.2006 07:29:01
Olimpiada Techniki SamochodowejW dniu 18 marca (sobota) o godz. 11:30 w Warszawie przy ul. Narbutta 84, w gmachu Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbył się półfinał Olimpiady Techniki Samochodowej edycja 2006. Nasza szkoła reprezentowana była przez dwóch uczniów klasy II TM4 – SŁAWOMIRA RACHWAŁA i DAMIANA SZOPĘ. Uczniowie ci, zostali przygotowani przez nauczyciela przedmiotów zawodowych p. ANDRZEJA PIETRZAKA.
Do półfinału zaproszone zostały szkoły o kierunku nauczania samochodowym, zarówno zasadnicze, jak i technika oraz licea zawodowe. Konkurs organizowany jest przez miesięcznik Auto Moto Serwis oraz Wydawnictwa Komunikacji i Łączności. więcej...

Staż we Francji - Leonardo da Vinci

15.03.2006 17:27:25
Nowa galeriaJak wszyscy wiemy, kilka dni temu grupa uczniów naszej szkoły wyjechała na staż do Nantes we Francji. Na bieżąco utrzymujemy z nimi kontakt. Zgodnie z umową, co jakiś czas podsyłają nam po kilka zdjęć. Zdjęcia te możecie podziwiać w galerii poniżej. Za każdym razem gdy otrzymamy nowe zdjęcie, zostaną one niezwłocznie dodane do galerii. więcej...

Młodzi eurodeputowani z Bychawy...

14.03.2006 15:57:34
SchumanW dniach 11-12 marca 2006 roku w gmachu Senatu RP, Polska Fundacja im. Roberta Schumana zorganizowała symulację obrad Parlamentu Europejskiego. Stu młodych Polaków, Ukraińców i Białorusinów wcieliło się w rolę eurodeputowanych. Wśród nich znalazło się dwóch uczniów naszej szkoły:
Mirosław Ciołek i Łukasz Sobaszek.
więcej...

WYJAZD NA STAŻ DO FRANCJI!

10.03.2006 07:32:26
LeonardoW dniu dzisiejszym, wczesnym rankiem, grupa uczniów klas trzecich i czwartych Technikum Mechanicznego udała się na trzytygodniowy staż do NANTS we Francji. Grupa liczy 21 uczniów i trzech opiekunów w osobach p. LIDII GRUDY, p. MIROSŁAWA GŁAZIKA i p. ANDRZEJA PIETRZAKA. Staż ten, koledzy odbywać będą w nowoczesnej szkole samochodowej i w zakładach naprawczych Citroen oraz Peugeot. Wszystkim życzymy szczęśliwej i szerokiej drogi. Powrót stażystów nastąpi drugiego kwietnia. Mamy nadzieję, że w międzyczasie będziemy otrzymywać relacje foto z pobytu w Nants. Jeśli otrzymamy zdjęcia to niezwłocznie zamieścimy je na naszej stronie.

Dzień Kobiet

08.03.2006 06:49:35
Dzień KobietDzień Kobiet to święto obchodzone corocznie 8 marca jako wyraz szacunku wobec kobiet. Święto to zostało ustanowione dla upamiętnienia manifestacji 15 tysięcy kobiet, które 8 marca 1908 roku w Nowym Jorku domagały się praw wyborczych i polepszenia warunków pracy.

Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć naszym Nauczycielkom oraz Koleżankom życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzach Waszych gościł tak samo często, jak w tym dniu. Bądźcie zawsze szczęśliwe, złym losom nieznane, uprzejme, czułe, tkliwe, przez wszystkich kochane.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl