AKTUALNOŚCI:

MAMY JUZ FORUM DYSKUSYJNE.

17.01.2006 19:29:21
Forum Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w BychawieJuż od dziś 17 stycznia 2006 roku możemy podyskutować sobie na forum szkolnym. Specjalnie dla prostej nawigacji forum zostało podzielone na odpowiednie działy tematyczne.
Szczególnie zwracamy się do wszystkich byłych i obecnych uczniów, nauczycieli i pracowników oraz sympatyków naszej kochanej budy do wyrażania swoich opinii i poglądów. Na początek liczymy na przychylność i zrozumienie. Oczekujemy na wskazówki i uwagi /nawet te krytyczne!/. Dziekujemy z góry za okazaną życzliwość. Tak więc od dziś wszyscy dyskutujemy na forum naszej szkoły.

Od Chamonix do Turynu

11.01.2006 19:11:21
8 stycznia br. w Białymstoku odbył się krajowy półfinał konkursu pt. Na zimowym olimpijskim szlaku Od Chamonix do Turynu. W konkursie uczestniczył uczeń naszej szkoły Michał Krawczyk, który reprezentował nasze województwo (drużyna składała sie z trzech osób). W pierwszym etapie (pisemnym) zajął 4 miejsce i dostał się do ścisłej czołówki, lecz nie było szans na zajęcie 3 miejsca, ponieważ miał za dużą stratę. Michał otrzymał dwa dyplomy za udział w półfinale i dyplom laureata teleturnieju Na zimowym olimpijskim szlaku Od Chamonix do Turynu. Gratulujemy!

Wielka orkiestra zagra w niedzielę.

04.01.2006 18:43:02
WOSPXIV Finał to zbiórka pieniędzy DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI POSZKODOWANYCH W WYPADKACH, W TYM NA NAUKĘ UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY. Już raz było poświęcone temu granie WOŚP, wspomagając oddziały dziecięcej chirurgii urazowej. Po dzień dzisiejszy, po tamtym Finale, w wielu miastach Polski jeżdżą zakupione w ten sposób karetki pogotowia.

więcej...

Spotkanie jasełkowe.

23.12.2005 18:41:07
StroikDzień 22 grudnia 2005 roku był ostatnim dniem w szkole przed Świętami Bożego Narodzenia. W dniu tym odbyło się spotkanie opłatkowe całej społeczności szkolnej. Uczniowie klasy II TM4 przygotowali współczesne jasełka. Mottem przewodnim tych jasełek był los Marii i Józefa poszukujących miejsca na nocleg. Znaleźli go dopiero wśród bezdomnych i żebraków, którzy ochoczo podzielili się z nimi tym co mieli. Mamy nadzieję, że wszyscy zrozumieli przesłanie tej krótkiej inscenizacji.
Następnie wszyscy uczestnicy przystąpili do składania wzajemnych życzeń świąteczno-noworocznych.Spotkanie to było również znakomitą okazją do złożenia życzeń imieninowych naszemu dyrektorowi panu ADAMOWI BIADDUNIOWI. My tez dołączamy się do tych licznych życzeń, życząc panu dyrektorowi przede wszystkim zdrowia i sił w Nowym 2006 Roku.
więcej...

HubalNews 3

21.12.2005 14:19:14
HubalNewsŚwiatło dzienne ujrzał trzeci numer naszej szkolnej gazetki HubalNews. Możecie w nim znaleźć:
-Dawne wigilijne menu,
-Relację z akcji Pomóż dzieciom przetrwać zimę,
-Christmas in Poland,
-What is Christmas?,
oraz wiele innych ciekawych artykułów ;)

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl