AKTUALNOŚCI:

WIWAT 3 MAJA

28.04.2006 18:00:40
3 MAJJuż za parę dni obchodzić będziemy 215 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Należy przypomnieć, że była to pierwsza konstytucja w Europie a druga w świecie po Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Dla jej uczczenia w szkole naszej odbyła się stosowna część artystyczna, która przeniosła nas w tamte czasy. Stało się to za sprawą naszych uczniów – aktorów, którzy przebrali się w kontusze z tamtej epoki i zaprezentowali fragment obrad Sejmu Wielkiego. Sugestywności i powagi dodawała stosowna muzyka. Akademia została zaprezentowana przez uczniów klasy III TM4a i przygotowana przez wychowawczynię klasy p. Annę Prajsnar i nauczyciela historii p. Dariusza Goździa.

Galeria - 3 maja.

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

28.04.2006 17:41:40
MaturzyściW piątek nasza społeczność szkolna pożegnała tegorocznych maturzystów. Całość uroczystości miała świąteczny wystrój. Uroczystość tą rozpoczął ceremoniał szkolny. Następnie stosowną mowę do absolwentów skierował dyr. Adam Biaduń.
więcej...

HubalNews 6 marzec-kwiecień

28.04.2006 16:18:38
HubalNews - gazetka Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w BychawieKolejny numer naszej szkolnej gazetki HubalNews (szósty) ujrzał światło dzienne.
Możecie w nim znaleźć artykuły:
-Podsumowanie stażu we Francji,
-Moja Szkoła w Unii Europejskiej
-Tydzień języka polskiego
-Relacja z Dznia wiosny
-Spotkanie wielkanocne
-April Fool's Day
-Tibia jak narkotyk
-Wirus atakuje sieci P2P
-Easter więcej...

Nowe galerie!

26.04.2006 15:02:38
Nowe galerieNa stronie pojawiły się 4 nowe galerie oraz Fotobiografia Henryka Dobrzańskiego-patrona.

1.Warsztaty szkolne
2.Biblioteka
3.Internat
4.Pracownie komputerowe

Zachęcam do oglądania i komentowania :)

Moja Szkoła w Unii Europejskiej

24.04.2006 14:59:56
Moja szkołaZ radością informujemy, że drużyna naszej szkoły zajęła jako jedyna premiowane miejsce w wojewódzkim etapie IV edycji programu edukacyjnego Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej "Moja Szkoła w Unii Europejskiej". Decyzją jury uzyskaliśmy miejsce I, deklasując szkoły z Puław, Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego i Konstantynowa. Zwycięska praca była pisana nt. "My nie jednoczymy państw, my jednoczymy ludzi (…), powiedział Jean Monnet jeden z prekursorów idei integracji europejskiej. Skomentuj cytat. Czy uważasz, że jest on wciąż aktualny?" Uroczystość wręczenia nagród na przełomie maja i czerwca. Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie ogólnopolskim!

Nowy adres!:)

18.04.2006 10:44:20
InformacjaKilka dni temu oficjalny serwis Zespołu Szkół Zawodywych Nr 1 w Bychawie zmienił adres!!! Tak więc w przeglądarce możecie śmiało wpisywać www.zsz.bychawa.pl, a nie jak dotychczas www.zszbychawa.prv.pl.
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl