AKTUALNOŚCI:

WALENTYNKI 2006

13.02.2006 16:51:05
WalentynkiWALENTYNKI czyli święto zakochanych obchodzone są 14 lutego, w dzień imienin Św. Walentego. W tym dniu wszyscy starają się być dla siebie mili. Każda para pragnie jak najprzyjemniej spędzić ze sobą czas. Nie wszyscy jednak mogą się spotkać z osobą bliską jego sercu, dlatego też niektórzy przesyłają do siebie walentynkowe kartki, dzwonią lub składają życzenia przez radio czy telewizję. Tradycja mówi, że kartki i życzenia powinny być anonimowe - podpisane Twój Walenty albo Twoja Walnetynka..
Wasze walentynki po szkole roznosił będzie specjalnie wynajęty na to święto listonosz WALENTY a przez radiowęzeł można będzie przesyłać stosowne życzenia wraz z muzą.
W związku z tym zapraszamy wszystkich uczniów do walentynkowej zabawy. więcej...

Decyzje personalne.

13.02.2006 16:33:39
InformacjaUprzejmie donosimy, iż z dniem 12 lutego nastąpiło kilka istotnych zmian w kadrze pedagogicznej naszej szkoły :)
- nowym kierownikiem warsztatów został pan mgr inż. Mirosław Głazik, który zastąpił na tym stanowisku pana mgr Leszka Kawczyńskiego - odszedł na zasłużoną emeryturę,
- na emeryturę również odszedł nauczyciel zawodu pan mgr Henryk Dyś,
- wychowawczynią klasy III LPzi została pani mgr Agnieszka Siek,
- w zastępstwie za pana mgr Roberta Jarzynę przedmiotów informatycznych uczył będzie pan inż. Robert Skoczylas.
Tym, którzy odeszli już na zasłużony odpoczynek życzymy dalszej pomyślności w życiu osobistym a tym, którzy awansowali, życzymy dużo wytrwałości i cierpliwości w niesieniu kaganka oświaty. taktak

Powrót :-)

13.02.2006 10:15:47
Po kilkudniowej przerwie powracamy. Wszystkich za powstałe utrudnienia przepaszamy.

OTWÓRZ SWE SERCE

29.01.2006 14:34:38
KatowiceWszyscy jesteśmy wstrząśnięci rozmiarem tragedii jaka wydarzyła się w Chorzowie. Łączymy się w bólu i żalu ze wszystkimi rodzinami ofiar i z tymi, którzy w jakikolwiek sposób ucierpieli w wyniku tej katastrofy. Zdajemy sobie sprawę, że żadne słowa nie oddadzą cierpienia bliskich. My też możemy pomóc wszystkim poszkodowanym. Prosimy i zachęcamy wszystkich gości odwiedzajacych nasza stronę do akcji wysyłania SMS-ów. Sieci komórkowe /ORANGE i PLUS/ udostępniły specjalne połączenie na rzecz ofiar tragedii. SMS-y o treści 'KATOWICE' można przesyłać na numer 72720. Koszt jednego SMS-a wynosi 2.44 PLN z Vat.

HubalNews 4

27.01.2006 17:07:25
HubalNewsKolejny numer naszej szkolnej gazetki HubalNews (już czwarty) ujrzał światło dzienne.
Możecie w nim znaleźć:
-Valentine's Day history,
-Wywiad z Łukaszem,
-DDR na dopingu,
-Office 12,
-Poezję ks. Twardowskiego. więcej...

Disco

19.01.2006 11:43:36
Dzisiaj o 18 szykuje się mała impreza organizowana przez Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie ;). Wjazd kosztuje tylko 2 zł :)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl