AKTUALNOŚCI:

Nowe galerie!

26.04.2006 15:02:38
Nowe galerieNa stronie pojawiły się 4 nowe galerie oraz Fotobiografia Henryka Dobrzańskiego-patrona.

1.Warsztaty szkolne
2.Biblioteka
3.Internat
4.Pracownie komputerowe

Zachęcam do oglądania i komentowania :)

Moja Szkoła w Unii Europejskiej

24.04.2006 14:59:56
Moja szkołaZ radością informujemy, że drużyna naszej szkoły zajęła jako jedyna premiowane miejsce w wojewódzkim etapie IV edycji programu edukacyjnego Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej "Moja Szkoła w Unii Europejskiej". Decyzją jury uzyskaliśmy miejsce I, deklasując szkoły z Puław, Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego i Konstantynowa. Zwycięska praca była pisana nt. "My nie jednoczymy państw, my jednoczymy ludzi (…), powiedział Jean Monnet jeden z prekursorów idei integracji europejskiej. Skomentuj cytat. Czy uważasz, że jest on wciąż aktualny?" Uroczystość wręczenia nagród na przełomie maja i czerwca. Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie ogólnopolskim!

Nowy adres!:)

18.04.2006 10:44:20
InformacjaKilka dni temu oficjalny serwis Zespołu Szkół Zawodywych Nr 1 w Bychawie zmienił adres!!! Tak więc w przeglądarce możecie śmiało wpisywać www.zsz.bychawa.pl, a nie jak dotychczas www.zszbychawa.prv.pl.

Przez pasję do zmartwychwstania

12.04.2006 17:15:50
WielkanocŚwięta Wielkanocne to czas dzielenia się święconym jajkiem. Wspólny posiłek spożywamy na pamiątkę Ostatniej Wieczerzy. Dlatego i my, w naszej społeczności szkolnej w przededniu Wielkiej Nocy dzieliliśmy się jajkiem i składaliśmy sobie świąteczne życzenia. Specjalna akademię pt. "PRZEZ PASJĘ DO ZMARTWYCHWSTANIA" przygotowali uczniowie klasy I TM4b wraz ze swoją wychowawczynią p. Jolantą Szpytmą. Gościnnie w akademii wziął udział Łukasz Sobaszek, który śpiewał stosowne pieśni. Następnie życzenia świąteczne dla wszystkich złożył vice dyrektor p. Mirosław Wieczorkiewicz. W imieniu rodziców życzenia złożyła p. Teresa Stankiewicz.
Galeria - Wielkanoc 2006.

Spotkanie ze stażystami...

11.04.2006 15:04:16
Leonardo da VinciW dniu 03.04.2006 roku uczniowie-stażyści powrócili cało i zdrowo ze stażu w Nantes, we Francji. Dlatego też po ich przyjeździe, 11.04.2006 r. zostało zorganizowane z nimi spotkanie, dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Stażyści podzielili się swoimi wrażeniami i doświadczeniami z trzytygodniowego pobytu za granicą. Wszystko było wspomagane dużą ilością zdjęć. Mamy nadzieję, że spotkanie to rozbudziło chęci i zainteresowanie uczniów naszej szkoły do udziału w tego typu przedsięwzięciu. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że są czynione starania aby w przyszłych latach staże odbywały się we Francji i w Niemczech. Trzymamy kciuki za powodzenie... i realizację tych pomysłów.
Galeria - Podsumowanie stażu we Francji 2006.
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl