AKTUALNOŚCI:

Młodzi eurodeputowani z Bychawy...

14.03.2006 15:57:34
SchumanW dniach 11-12 marca 2006 roku w gmachu Senatu RP, Polska Fundacja im. Roberta Schumana zorganizowała symulację obrad Parlamentu Europejskiego. Stu młodych Polaków, Ukraińców i Białorusinów wcieliło się w rolę eurodeputowanych. Wśród nich znalazło się dwóch uczniów naszej szkoły:
Mirosław Ciołek i Łukasz Sobaszek.
więcej...

WYJAZD NA STAŻ DO FRANCJI!

10.03.2006 07:32:26
LeonardoW dniu dzisiejszym, wczesnym rankiem, grupa uczniów klas trzecich i czwartych Technikum Mechanicznego udała się na trzytygodniowy staż do NANTS we Francji. Grupa liczy 21 uczniów i trzech opiekunów w osobach p. LIDII GRUDY, p. MIROSŁAWA GŁAZIKA i p. ANDRZEJA PIETRZAKA. Staż ten, koledzy odbywać będą w nowoczesnej szkole samochodowej i w zakładach naprawczych Citroen oraz Peugeot. Wszystkim życzymy szczęśliwej i szerokiej drogi. Powrót stażystów nastąpi drugiego kwietnia. Mamy nadzieję, że w międzyczasie będziemy otrzymywać relacje foto z pobytu w Nants. Jeśli otrzymamy zdjęcia to niezwłocznie zamieścimy je na naszej stronie.

Dzień Kobiet

08.03.2006 06:49:35
Dzień KobietDzień Kobiet to święto obchodzone corocznie 8 marca jako wyraz szacunku wobec kobiet. Święto to zostało ustanowione dla upamiętnienia manifestacji 15 tysięcy kobiet, które 8 marca 1908 roku w Nowym Jorku domagały się praw wyborczych i polepszenia warunków pracy.

Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć naszym Nauczycielkom oraz Koleżankom życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzach Waszych gościł tak samo często, jak w tym dniu. Bądźcie zawsze szczęśliwe, złym losom nieznane, uprzejme, czułe, tkliwe, przez wszystkich kochane.
więcej...

40 dni dla Białorusi!

02.03.2006 14:00:11
Kampania "40 dni dla Białorusi" to kolejna akcja Młodego Centrum poświęcona sytuacji politycznej wschodnich sąsiadów Polski, tym razem realizowana przy wsparciu eurodeputowanego Janusza Onyszkiewicza. Seria demonstracji i koncertów w całej Polsce, tysiące informacyjnych plakatów i ulotek, zbieranie podpisów pod e-listem solidarności, wyjazd obserwatorów MC na białoruskie wybory i blog internetowy - to część z zaplanowanych działań. W akcję włączają się działacze Związku na rzecz Demokracji na Białorusi. Kampanię wspiera eurodeputowany Janusz Onyszkiewicz oraz Centrum Stosunków Międzynarodowych. Wspomóż i TY demokrację na Białorusi - podpisz się pod listem solidarności z Narodem Białoruskim!
Kliknij na e-wstążkę, a tym samym umożliwisz zebranie większej liczby podpisów dla Białorusi.
Koordynator regionu lubelskiego
MC

HubalNews 5

27.02.2006 18:44:09
HubalNews - gazetka Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w BychawieKolejny numer naszej szkolnej gazetki HubalNews (piąty) ujrzał światło dzienne.
Możecie w nim znaleźć:
-Leonardo da Vinci - wyjazd do Francji
-40 dni dla Białorusi
-Relacja ze Studniówki
-Zimowe igrzyska
-Podsumowanie pierwszego półrocza
-Sport w szkole
-Firefox 2
-Jan Twardowski
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl