AKTUALNOŚCI:

OGŁOSZENIE

17.05.2006 11:00:49
InformacjaDyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Bychawie zatrudni od 1 września 2006 r. nauczyciela języka angielskiego posiadającego wykształcenie wyższe magisterskie, z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania języka angielskiego w zakresie szkoły średniej!

Więcej informacji:
-email: majorhubal_(at)_wp.pl
-tel/fax: (081)5660045

Pierwsze koty za płoty

04.05.2006 14:10:29
Matura 2006 - arkusze oraz przykładowe odpowiedziPierwszy dzień tegorocznych matur mamy już za sobą. Tematy nie były ani trudne ani za łatwe. Zależy kto na to spojrzy. Od dzisiaj, w tym miejscu na bieżąco będziecie mogli sprawdzać linki do arkuszy wraz z odpowiedziami, które będą ukazywać się w 2 - 3 godz. po zakończeniu egzaminów każdego dnia. Życzymy wszystkim aby mieli same dobre odpowiedzi. Pamiętajcie – tylko u nas na bieżąco, będziecie z informacjami maturalnymi, które Was interesują najbardziej.
więcej...

MATURA TUŻ... JUŻ, JUŻ...

02.05.2006 17:14:24
MaturaTak jak w całej Polsce, tak i nasi maturzyści odliczają ostatnie godziny i minuty do rozpoczęcia swojego egzaminu dojrzałości. Pierwszy egzamin już... jutro. Na początek każdy z nich zmierzy się z językiem polskim, dzień później z obcym. Potem czeka ich jeszcze walka z przedmiotami, które sami wybrali oraz egzaminy ustne. W tym roku po raz pierwszy nową maturę będą zdawali absolwenci czteroletnich techników. Nie mniejszą tremę przed maturą mają również sami egzaminatorzy, którzy sprawdzą ponad dwa miliony arkuszy, poprowadzą też egzaminy pisemne i ustne. Przypominamy maturzystom, że w szkole należy wstawić się już na godz. 9.00 /sprawy organizacyjno-formalne/ a początek egzaminu o godz. 10.00. Wszystkim maturzystom życzymy jasności umysłu i połamania długopisów. Trzymamy za was kciuki. Powodzonka. ;)

WIWAT 3 MAJA

28.04.2006 18:00:40
3 MAJJuż za parę dni obchodzić będziemy 215 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Należy przypomnieć, że była to pierwsza konstytucja w Europie a druga w świecie po Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Dla jej uczczenia w szkole naszej odbyła się stosowna część artystyczna, która przeniosła nas w tamte czasy. Stało się to za sprawą naszych uczniów – aktorów, którzy przebrali się w kontusze z tamtej epoki i zaprezentowali fragment obrad Sejmu Wielkiego. Sugestywności i powagi dodawała stosowna muzyka. Akademia została zaprezentowana przez uczniów klasy III TM4a i przygotowana przez wychowawczynię klasy p. Annę Prajsnar i nauczyciela historii p. Dariusza Goździa.

Galeria - 3 maja.

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

28.04.2006 17:41:40
MaturzyściW piątek nasza społeczność szkolna pożegnała tegorocznych maturzystów. Całość uroczystości miała świąteczny wystrój. Uroczystość tą rozpoczął ceremoniał szkolny. Następnie stosowną mowę do absolwentów skierował dyr. Adam Biaduń.
więcej...

HubalNews 6 marzec-kwiecień

28.04.2006 16:18:38
HubalNews - gazetka Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w BychawieKolejny numer naszej szkolnej gazetki HubalNews (szósty) ujrzał światło dzienne.
Możecie w nim znaleźć artykuły:
-Podsumowanie stażu we Francji,
-Moja Szkoła w Unii Europejskiej
-Tydzień języka polskiego
-Relacja z Dznia wiosny
-Spotkanie wielkanocne
-April Fool's Day
-Tibia jak narkotyk
-Wirus atakuje sieci P2P
-Easter więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl