AKTUALNOŚCI:

Rejonowa Licealiada w Tenisie stołowym drużynowym

30 Styczeń 2019
 29 stycznia 2019r w Biłgoraju odbyła się Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Do zawodów tego szczebla kwalifikują się po dwie najlepsze drużyny z czterech powiatów: biłgorajskiego, janowskiego, kraśnickiego i lubelskiego. Ten ostatni reprezentowali uczniowie naszej szkoły - Mistrzowie powiatu lubelskiego w tenisie stołowym drużynowym: Jakub Ciemięs, Szymon  Rzucidło oraz Patryk Kowalczyk z klasy I TI.
Turniej przeprowadzono  tzw. systemem rosyjskim, czyli pucharowym do dwóch przegranych. Mecze rozegrano do trzech wygranych punktów. Najpierw rozegrano single, następnie debel,  w przypadku, gdy wynik nie był jeszcze rozstrzygnięty, rozgrywano ponownie single. Uczniowie naszej szkoły bardzo dzielnie walczyli i ostatecznie zajęli IV miejsce w rejonie.

Dziękujemy im za godne reprezentowanie naszej szkoły i powiatu lubelskiego. Życzymy jeszcze większych sukcesów  w kolejnych latach i na Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym indywidualnym już w kwietniu tego roku.

Galeria zdjęć...

Ferie z "HUBALEM'

30 Styczeń 2019
 W dniach 19 - 20 lutego 2019 roku w naszej szkole odbędą się "Ferie z HUBALEM" w ramach, których rozegrany zostanie po raz czwarty Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych. W tym roku po raz kolejny wybór padł na grę „Counter Strike: Global Offensive”. Organizatorami turnieju będą nauczyciele przedmiotów informatycznych wraz z uczniami klas technikum kształcącymi się w zawodzie technik informatyk. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjów do przybycia do naszej szkoły i spędzenia miło czasu w czasie ferii zimowych.

Regulamin turnieju ...
Karta zgłoszenia ...
Zgoda rodziców/opiekunów ...

Z Erasmusem w Europie

25 Styczeń 2019
  Od nowego roku 2019 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie rozpoczęła się realizacja nowego projektu „Z Erasmusem w Europie”.     Projekt jest  realizowany w celu umożliwienia uczniom ZSZ Nr 1 w Bychawie jak najlepszego przygotowania do pracy w zawodzie oraz zdobycia umiejętności interpersonalnych niezbędnych do odnalezienia się na obecnym rynku pracy, poprzez udział w przedsięwzięciach o wymiarze międzynarodowym.

więcej...

Pierwsza pomoc przedlekarska

18 Styczeń 2019
 17 stycznia 2019r w klasie I TIPS na godzinie wychowawczej i  lekcji wychowania fizycznego,  odbyły się praktyczne zajęcia udzielania pierwszej pomocy  przedlekarskiej,  realizowane w ramach projektu Edukacji Zdrowotnej w szkole.  Szkolenie poprowadził ratownik medyczny -  pan Kamil Szydłowski. Podczas warsztatów uczniowie mieli okazję przećwiczyć na fantomie czynności z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
więcej...

Noworoczny turniej dwójek siatkarskich dziewcząt

17 Styczeń 2019
 16.01.2019 r. odbył się Noworoczny turniej dwójek siatkarskich dziewcząt o Puchar przechodni dyrektora szkoły. Do zawodów przystąpiły pary  dziewcząt, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych, setów liczonych do 15 punktów.Pierwsze miejsce i Puchar przechodni dyrektora szkoły w roku szkolnym 2018/19 wywalczyły : Patrycja Skoczylas IV TPS i Weronika Kowalczyk II TPS
 
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce: Patrycja Skoczylas IV TPS i Weronika Kowalczyk II TPS
2 miejsce: Aleksandra Jaworska i Kinga Staszewska II TUF
3 miejsce: Agata Mączka i Magdalena Mełgieś II TUF
 
Gratulujemy wszystkim  zawodniczkom .
 


Galeria zdjęć ...

Noworoczny Turniej Trójek Siatkarskich

17 Styczeń 2019
 16.01.2019r .odbył się Noworoczny Turniej trójek siatkarskich o Puchar Przechodni pana Dyrektora Szkoły w kategorii chłopców. W zawodach udział wzięło udział  7 drużyn reprezentujących poszczególne klasy. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym w dwóch grupach a następnie dwie najlepsze z każdej grupy rozegrały półfinały i finał.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl