AKTUALNOŚCI:

Żegnaj szkoło, witaj labo...

23.06.2006 13:37:31
Wakacje! Zgodnie ze starym zwyczajem, jak tradycja nakazuje w dniu dzisiejszym zakończyliśmy rok szkolny. Dla większości z nas była to miła chwila gdyż otrzymaliśmy świadectwa promocyjne. Jednakże byli i tacy, którzy mieli mniej szczęścia.

Największymi szczęśliwcami z pośród nas byli prymusi: Ewelina Wątróbka – kl. II LPzi (4,76), Agnieszka Szymczak – kl. II LPzi (5,05) i Michał Ciołek – kl. I T4i (5,31). Szczególne wyrazy uznania należy skierować dla ucznia kl. II ZSZ Rafała Sawy, który jako jedyny w ostatnim czasie w ZSZ uzyskał średnią ocen 4,76.

Montaż słowno-muzyczny zaprezentowały artystki z klasy I LPu-s, który został przygotowany przez wychowawczynię klasy panią Barbarę Długoszek.
więcej...

Pożegnanie klas: III ZSZ, III TM3 oraz II PSZ.

14.06.2006 15:22:37
Pożegnanie klas: III ZSZ, III TM3 oraz II PSZ.W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość pożegnania trzech klas z naszej szkoły: III ZSZ (wych. Janusz Sagan), III TM3 (wych. Katarzyna Maciejczyk) i II Policealnej Szkoły Zawodowej (op. Grzegorz Bielak). Część słowno-muzyczną przygotowali uczniowie klasy I TM4a ze swoim wychowawcą p. Dariuszem Goździem. Gościnnie udział wzięły uczennice klasy I LPus. więcej...

„W KRAINIE PIEROGÓW”

06.06.2006 14:22:17
PierogiJuż po raz siódmy odbyła się cykliczna impreza w Bychawie pt. "W krainie pierogów". Mało co brakowało a natura pokrzyżowałaby plany organizatorom. To co działo się rano /jak mocno padało/ wskazywało, że imprezy nie będzie. Dobrze, że stało się inaczej i impreza odbyła się a publika dopisała. więcej...

XII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

02.06.2006 07:08:20
SejmZ okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, w dniu 1 czerwca 2006 r. odbyła się, już po raz dwunasty, Sesja Sejmu Dzieci Młodzieży. Wśród 460 młodych posłów, w obradach uczestniczyli dwaj uczniowie naszej szkoły: ŁUKASZ SOBASZEK i MICHAŁ CIOŁEK. Przed Sesją i w czasie jej trwania młodzi parlamentarzyści łowili autografy i robili zdjęcia ze znanymi politykami. Tu niekwestionowaną gwiazdą był minister Edukacji Narodowej Roman Giertych. Hasło przewodnie XII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży 2006 r. brzmiało: "Ekologia - wybór przyszłości". Na sesji przyjęto trzy uchwały, związane z tematem przewodnim oraz uchwałę specjalną o powołaniu Stałej Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl