AKTUALNOŚCI:

XI Przełajowe Biegi im. Hubala

30.09.2006 12:34:28
XI Przełajowe Biegi im. HubalaW dniu 27.09.2007 roku odbyły się XI PRZEŁAJOWE BIEGI im. HUBALA.
Zawody odbyły się w dwóch kategoriach tj. dziewcząt i chłopców. Na starcie biegu stanęło co prawda tylko pięć dziewcząt ale tym bardziej należą się im gratulacje i słowa uznania za odwagę i podjęcie sportowej walki. Do przebiegnięcia miały one dystans ponad 800 m. więcej...

Parlamentarzyści na miarę Europy!

07.09.2006 12:35:31
Znamy już najlepszych polskich europosłów! Nie prawdziwych polityków z Brukseli, lecz dziewięcioro młodych ludzi z całej Polski, którzy zwyciężyli w Grze Internetowej "Zostań Eurdeputowanym" organizowanej przez Polską Fundację imienia Roberta Schumana. W gronie dziewięciu zwycięzców znalazł się, absolwent naszej szkoły a obecnie od 1 października student UMCS - MIROSŁAW CIOŁEK - GRATULACJE !!!
Ostatniego dnia czerwca zakończyła się Gra "Zostań Eurodeputowanym" - pierwsza taka inicjatywa w Polsce. W projekcie Polskiej Fundacji imienia Roberta Schumana udział wzięli polscy uczniowie i studenci, którzy przez pięć miesięcy wcielali się w rolę członków Parlamentu Europejskiego. więcej...

Rok szkolny czas zacząć!

04.09.2006 11:56:41
DzwonekNowy rok szkolny można uznać za otwarty!
Po dwóch miesiącach wakacji spotkaliśmy się na uroczystej mszy świętej. Po niej wszyscy przemaszerowali pod szkołę, gdzie dyrekcja uroczyście otworzyła nowy rok szkolny.
Na nowy rok wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów, a nauczycielom wiele siły i zapału w trudnym dziele kształcenia młodzieży. więcej...

Wyniki matury!

11.07.2006 04:10:12
Nadszedł długo oczekiwany moment! Od kilku godzin abiturienci mogą sprawdzać swoje wyniki na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie.

Żegnaj szkoło, witaj labo...

23.06.2006 13:37:31
Wakacje! Zgodnie ze starym zwyczajem, jak tradycja nakazuje w dniu dzisiejszym zakończyliśmy rok szkolny. Dla większości z nas była to miła chwila gdyż otrzymaliśmy świadectwa promocyjne. Jednakże byli i tacy, którzy mieli mniej szczęścia.

Największymi szczęśliwcami z pośród nas byli prymusi: Ewelina Wątróbka – kl. II LPzi (4,76), Agnieszka Szymczak – kl. II LPzi (5,05) i Michał Ciołek – kl. I T4i (5,31). Szczególne wyrazy uznania należy skierować dla ucznia kl. II ZSZ Rafała Sawy, który jako jedyny w ostatnim czasie w ZSZ uzyskał średnią ocen 4,76.

Montaż słowno-muzyczny zaprezentowały artystki z klasy I LPu-s, który został przygotowany przez wychowawczynię klasy panią Barbarę Długoszek.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl