AKTUALNOŚCI:

Powiatowa Licealiada

05.10.2006 19:39:37
Powiatowa LicealiadaW dniu 04.10.2006 odbyła się w naszej szkole powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Była to impreza, która już tradycyjnie zainaugurowała współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych powiatu lubelskiego.
Do rywalizacji stanęło 6 drużyn w kategorii chłopców i 3 drużyny w kategorii dziewcząt. Najpierw na trudną trasę biegu przełajowego wyruszyli chłopcy a następnie dziewczęta. więcej...

Plan lekcji na stronie

03.10.2006 12:48:44
Plan lekcjiSensacja!!! Już od dziś możecie korzystać z aktualnego planu lekcji na naszej stronie internetowej! Mamy nadzieję, że wszystkim uczniom, rodzicom i zainteresowanym pomoże on w lepszej nawigacji po naszej szkole. Teraz już nikt nie powinien spóźniać się na lekcje nonono :P. Czekamy na uwagi i sugestie.

Plan lekcji - wejdź

HUBALOWA LEGENDO...

30.09.2006 12:34:28
Święto Szkoły W dniu 29.09.2006 roku nasza społeczność szkolna obchodziła swoje święto – Dzień Patrona Szkoły. Główne uroczystości rozpoczęły się ceremoniałem szkolnym. Przemówienie okolicznościowe wygłosił dyrektor szkoły mgr Adam Biaduń.
Mszę świętą polową, celebrował dziekan dekanatu bychawskiego ks. Andrzej Kuś.
Słowo Boże skierował do nas, nasz katecheta ks. Marek Jaworski, W piękny sposób ukazał nam czym jest patriotyzm, miłość ojczyzny w tych trudnych i skomplikowanych dla nas czasów, w oparciu o osobę Patrona naszej szkoły mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala". Na zakończenie Mszy Świętej odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.
więcej...

XI Przełajowe Biegi im. Hubala

30.09.2006 12:34:28
XI Przełajowe Biegi im. HubalaW dniu 27.09.2007 roku odbyły się XI PRZEŁAJOWE BIEGI im. HUBALA.
Zawody odbyły się w dwóch kategoriach tj. dziewcząt i chłopców. Na starcie biegu stanęło co prawda tylko pięć dziewcząt ale tym bardziej należą się im gratulacje i słowa uznania za odwagę i podjęcie sportowej walki. Do przebiegnięcia miały one dystans ponad 800 m. więcej...

Parlamentarzyści na miarę Europy!

07.09.2006 12:35:31
Znamy już najlepszych polskich europosłów! Nie prawdziwych polityków z Brukseli, lecz dziewięcioro młodych ludzi z całej Polski, którzy zwyciężyli w Grze Internetowej "Zostań Eurdeputowanym" organizowanej przez Polską Fundację imienia Roberta Schumana. W gronie dziewięciu zwycięzców znalazł się, absolwent naszej szkoły a obecnie od 1 października student UMCS - MIROSŁAW CIOŁEK - GRATULACJE !!!
Ostatniego dnia czerwca zakończyła się Gra "Zostań Eurodeputowanym" - pierwsza taka inicjatywa w Polsce. W projekcie Polskiej Fundacji imienia Roberta Schumana udział wzięli polscy uczniowie i studenci, którzy przez pięć miesięcy wcielali się w rolę członków Parlamentu Europejskiego. więcej...

Rok szkolny czas zacząć!

04.09.2006 11:56:41
DzwonekNowy rok szkolny można uznać za otwarty!
Po dwóch miesiącach wakacji spotkaliśmy się na uroczystej mszy świętej. Po niej wszyscy przemaszerowali pod szkołę, gdzie dyrekcja uroczyście otworzyła nowy rok szkolny.
Na nowy rok wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów, a nauczycielom wiele siły i zapału w trudnym dziele kształcenia młodzieży. więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl