AKTUALNOŚCI:

Walentynki

04.02.2007 09:58:27
WalentynkiW dniu 07.02.2007r. (środa) w naszej szkole odbędzie się KONCERT ŻYCZEŃ połączony z POCZTĄ WALENTYNKOWĄ! Propozycje piosenek i życzeń możecie pisać w komentarzach lub zgłaszać osobiście w raDioli (na parterze). :)

Informacja

02.02.2007 17:42:28
InformacjaNa stronie pojawiła się mała (a miejmy nadzieję przydatna) zakładka dotycząca egzaminu zawodowego. Będzie ona na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu będziecie mogli lepiej poznać ten egzamin ;)

Dodatek-aktualna lekcja

27.01.2007 17:36:18
DodatekNa stronie pojawił się mały dodatek, który może ułatwić niektórym osobom życie. Pokazuje on która aktualnie w szkole odbywa się lekcja (przerwa) i za ile minut będzie dzwonek. Możecie go znaleźć w dziale Plan lekcji po lewej stronie serwisu. Myślę, że znajdzie on zastosowanie (w szczególności u rodziców) :)

Spotkanie opłatkowe...

23.12.2006 11:20:14
Spotkanie opłatkowe...W ostatnim dniu nauki przed tegoroczną przerwą świateczno-noworoczną, odbyło się spotkanie opłatkowe całej społeczności szkolnej. Uczennice z klasy I LPue przedstawiły montaż słowno-muzyczny, który przybliżył nam tradycje bożonarodzeniowe.
W trakcie uroczystości wspólna modlitwę odmówił z nami i przekazał życzenia ks. Marek Jaworski.
Uroczystość ta została przygotowana pod kierunkiem wychowawczyni klasy I LPue p. Joanny Mendykowskiej i nauczyciela religii p. Joanny Pastwa.
Następnie wszyscy uczestnicy przystąpili do składania wzajemnych życzeń świąteczno-noworocznych.
Pamiętajmy, że ten święty czas to radosny czas i zobacz ile serca w sobie masz...

Polecamy:
-GALERIA - Spotkanie wigilijne - 2006

Kiermasz w szkole...

21.12.2006 11:15:15
W dniu 19.12.2006 roku w szkole odbył się kiermasz ozdób i stroików świątecznych.
Ozdoby i stroiki świąteczne zostały wykonane przez uczennice i uczniów klasy I LPue.
Opiekę merytoryczna na tym przedsięwzięciem sprawowała wychowawczyni tej klasy p. Joanna Mendykowska. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem i należy mieć nadzieję, że w przyszłym roku zostanie powtórzony.
W wyniku sprzedaży ozdób i stroików uzyskano kwotę około 170 PLN.
Klasa I LPue wraz z swą wychowawczynią postanowiła przeznaczyć uzyskany dochód ze sprzedaży na operację ciężko chorej pani Iwony Matyjas.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl