AKTUALNOŚCI:

InO

17.04.2007 17:47:48
InOImprezy na orientację to niepowtarzalna forma połączenia turystyki z rywalizacją sportową. Uczestnicy startują indywidualnie lub w parach pokonując specjalnie przygotowaną trasę na specyficznych mapach. Zawodnicy muszą w lesie znaleźć punkty kontrolne i wybrać punkty prawidłowe nie dając się wprowadzić w błąd punktami stowarzyszonymi. Liczy się dokładność i precyzja w pokonaniu trasy, czas jest drugorzędną sprawą. Każdy znajdzie coś tu dla siebie. Dostępne są różne kategorie, w zależności od stopnia zaawansowania i wieku; w tym kategorie: piesze, rowerowe, kajakowe, konne, samochodowe, a nawet podwodne. więcej...

Zmiana planu lekcji!

12.04.2007 16:09:39
Plan lekcjiOd 16 kwietnia (poniedziałek) pracujemy według nowego planu lekcji! Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do najnowszej elektronicznej wersji planu lekcji:

Plan lekcji - wejdź

Zmartwychwstał Pan Alleluja!!!

05.04.2007 10:41:51
Zmartwychwstał Pan AlleluZ okazji świąt Wielkanocnych w szkole odbył się uroczysty apel. W czasie apelu przygotowanego przez uczennice klasy II LPue przy pomocy klasy II T4i zostały przypomniane treści Tridum Paschalnego i tradycje świąteczne. Na zakończenie złożone zostały życzenia i wszyscy uczestnicy podzielili się tradycyjnym jajeczkiem.
Polecamy:
-GALERIA - Wielkanoc - 2007

Z potrzeby serca...

04.04.2007 20:12:35
KiermaszZ okazji świąt Wielkiej Nocy uczennice klas pierwszej i drugiej Liceum Profilowanego przygotowały kiermasz pisanek i ozdób wielkanocnych. W wyniku sprzedaży zgromadzono kwotę ponad trzystu złotych. Uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc choremu Piotrusiowi z Chełma. Wszystkim, którzy czynnie włączyli się do tej akcji składamy serdeczne podziękowania. więcej...

GDY ŚWIAT WSTRZYMAŁ ODDECH

30.03.2007 07:55:15
Jan Paweł IIW trakcie swojego długiego pontyfikatu Jan Paweł II odmienił oblicze nie tylko świata ale i nas samych. Jakby w podzięce, w dniu jego pogrzebu, wierni na placu Świętego Piotra wołali "Santo subito – natychmiast święty". Dziś to życzenie bliskie jest spełnienia.
W drugą rocznicę śmierci, osobę wielkiego Polaka będziemy wspominać również w naszej szkole. Tego dnia odbędzie się specjalny apel w czasie, którego dzięki materiałom archiwalnym jeszcze raz będziemy mieć niepowtarzalną okazję zobaczyć i usłyszeć Jana Pawła II. Uroczystości te odbędą się pod znakiem nadziei, że papież, i tym razem, jest wśród nas.
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl