AKTUALNOŚCI:

Rafał stypendysta …

14 Grudzień 2018
   Jest młody, zdolny i ambitny. Uczył się więcej niż koledzy z ławki i … ma stypendium. Rafał Sulowski z kl. IV Tps  znalazł się w grupie ponad 230 uczniów z województwa lubelskiego, która w dniu 10.12.2018 r. otrzymała stypendium premiera, Mateusza Morawieckiego na rok szkolny 2018/2019. Rafał dostanie stypendium w wysokości 2.580 zł., wypłacane w dwóch transzach. Pierwszą już otrzymał, natomiast druga zostanie mu wypłacona do końca roku szkolnego.
więcej...

Kolejny sukces Szymona i Jakuba w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym

14 Grudzień 2018
 12 grudnia 2018r w ZSTR w Piotrowicach odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Uczniowie klasy I TI Szymon Rzucidło i Jakub Ciemięs zajęli I miejsce i zostali Mistrzami Powiatu w tenisie stołowym drużynowym.
Naszą szkołę reprezentowały również  uczennice Weronika Kowalczyk II TPS i Patrycja Skoczylas z IV TPS, które zajęły V miejsce.

 Wszystkim  zawodnikom i zawodniczkom  gratulujemy, a Szymonowi i Kubie życzymy dalszych sportowych sukcesów w Rejonowej Licealiadzie.

Galeria zdjęć ...

Mikołaj w HUBALU

12 Grudzień 2018
  Dnia 6.12.2018r. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie odwiedził Święty Mikołaj. Przesympatyczny pan z brodą gościł po salach, gdzie odbywały się lekcje i spełniał marzenia wszystkich grzecznych dzieci. Mikołajowi nie zabrakło poczucia humoru i zapewniał rozrywkę nie tylko uczniom co możecie zobaczyć w poniższej galerii. Dziękujemy mikołajowi i zapraszamy za rok!!!

Galeria zdjęć ...

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

12 Grudzień 2018
 6 grudnia jak co roku uczniowie wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn, które rozegrały spotkania w dwóch grupach. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy rozegrały półfinałowe i finałowe. W końcowej klasyfikacji:
I miejsce – klasa IVTPS ( Zaręba K, Sulowski R., Fijołek Ł., Mizerski M., Błaszczak K., Frant K, Walczak P)
II miejsce – klasa III /II Ti ( Budzyński K., Baran P., Dorocki D., Golan M., Piędzia K., Padziński A.)
III miejsce – III TPS( Gajor Ł., Kowalik K., Skowronek A., Pyc M., Saganowski J., Sękuła B. , Sadło J.)
IV miejsce – ITI (Rzucidło Sz. , Sawerski R. Ciemięs J. Tanasiczuk V.,  Oliwnyk W. Łukasik J . Jarzyna M
V miejsce – ITPS ( Kutrzepa J. Sobko M., Lazariuk V., Grzegorczyk J., Bigos Ł., Kapka R., Paszkowski B.)
VI miejsce – II TPS ( Derczyk A., Słowiński M. Wójcik D, Sawa D., Pielecha S., Makuła M., Tylus K. )
Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na Noworoczny Turniej Trojek Siatkarskich.

Galeria zdjeć ...

"Kocyk dla psa i kota"

10 Grudzień 2018
  Akcja "Kocyk dla psa i kota".  Masz niepotrzebny koc lub kołdrę przynieś je do szkoły. Akcja ma za zadanie wspierać schroniska poprzez przekazywanie im materiałów do ocieplania miejsc bud i kojców oraz poprawy standardów bytu cierpiących w schroniskach zwierząt.

    

XII „Hubalowa wigilia” …

10 Grudzień 2018
 W dniu 7 grudnia 2018 r. w miejscu dawnej leśniczówki Bielawy, w której odbyła się w 1939 r. prawdziwa Wigilia z udziałem Hubalczyków miała miejsce tegoroczna edycja „Hubalowej Wigilii”.

   W skład delegacji szkolnej weszli uczniowie: Łukasz Szwałek, Bartosz Paczkowski i Robert Kapka z kl. I Tps, Magdalena Mełgieś, Agata Mączka i Konrad Piędzia z kl. II Tiuf oraz dyrektor szkoły Jerzy Sprawka i Janusz Sagan.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl