AKTUALNOŚCI:

3 Maj w mieście...

03.05.2007 13:54:59
3 Maj w mieście...W obchody rocznicy Konstytucji 3 Maja w tym roku uczestniczyła czynnie nasza szkoła.
Wszystko rozpoczęło się od uroczystego przemarszu z pod Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego do kościoła parafialnego. Następnie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali dla całej społeczności bychawskiej montaż słowno-muzyczny poświęcony tej rocznicy. Ich występ przypadł do gustu publiczności, czego wyrazem były rzęsiste brawa. Mszę św. w intencji Ojczyzny odprawił proboszcz ks. Andrzej Kuś a homilię wygłosił ks.Marek Jaworski. Po uroczystej mszy św. wszyscy uczestnicy w pochodzie udali się pod pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego gdzie odbył się ceremoniał i złożenie kwiatów u stóp pomnika.
Poczet flagowy reprezentowali uczniowie naszej szkoły.

Polecamy:
-GALERIA - 3 maja - miejskie obchody święta - 2007
-GALERIA - 3 maja i pożegnanie maturzystów - 2007

I to już koniec...

27.04.2007 14:00:05
I to już koniec...Dla licznej grupy abiturientów naszej szkoły był to ich ostatni dzień nauki. Cała uroczystość odbywała się w pięknej parkowej scenerii i w promieniach słońca. Uroczystość rozpoczęła się już tradycyjnie od ceremoniału szkolnego. Słowa podsumowania do maturzystów skierował dyrektor szkoły Adam Biaduń. Następnie, w imieniu wychowawców klas maturalnych, uczniów pożegnała wychowawczyni klasy IV TM4a p. mgr Anna Prajsnar, w imieniu maturzystów wszystkim nauczycielom i dyrekcji podziękował uczeń kl. IV TM4b Daniel Wolski. Również odchodzących uczniów w imieniu całej społeczności uczniowskiej pożegnał nasz przewodniczący SU Paweł Daśko. Po tych podziękowaniach delegacja uczniów klas maturalnych złożyła przysięgę na Sztandar Szkoły. Następnie przyszedł czas na bardzo miłe chwile. Dyrekcja szkoły wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem za najwyższą średnią ocen, dyplomy dla wzorowych uczniów i nagrody książkowe dla wyróżniających się pozostałych absolwentów. więcej...

Rocznica konstytucji!!!

27.04.2007 13:51:58
Rocznica konstytucji!!!Z okazji zbliżającej się 216 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja /03.05.1791r./ odbyła się uroczysta akademia. W jej trakcie została przedstawiona krótka lekcja historii Polski z tamtych dni. Piękną część słowno-muzyczną wykonali uczniowie klasy III TM4 i uczennice z klasy I i II LP. Opiekę nad jej przygotowaniem sprawowali nauczyciele: p. Jolanta Szpytma, p. Andrzej Pietrzak, p. Dariusz Ochnik i p.Janusz Sagan.

Polecamy:
-GALERIA - 3 maja i pożegnanie maturzystów - 2007

ESWC 2007 Poland by AMD

29.04.2007 16:00:34
ESWC 2007 Poland by AMD27 kwietnia w godzinach wieczornych grupa młodzieży z naszej szkoły wraz z opiekunami (Barbara Długoszek, Anna Prajsnar, Urszula Wilkołazka, Robert Jarzyna) w ramach projektu "Szkoła dla Ciebie" wyjechała na Międzynarodowe Targi Gier 2007 w Poznaniu (ESWC 2007 Poland by AMD). W sobotę od godziny 10 mieli możliwość bawić się na największej imprezie dla fanów elektronicznej rozrywki.
Przed samym budynkiem stała słynna już ciężarówka Playstation3 oraz samochód niczym z gry Need for Speed. W środku na stoiskach wystawców można było wziąć udział w niezliczonej ilości turniejów i konkursów. Mega niespodziankę na powierzchni grubo ponad 200 m2 przygotował Electronic Arts, najlepsze swoje gry CD Projekt pokazał na maszynach wyposażonych w procesory AMD na stoisku tej właśnie firmy. Dla fanów gier samochodowych przygotowowano Trackmanię Show. Ponadto strefa wystawowo-freeplayowa należała do producentów konsol nowej generacji: Xbox 360, Nintendo Wii i Sony PlayStation 3. Tłumy ludzi stały w kolejkach do komputerów oraz konsol jak i miejsc gdzie rozdawano gadżety, począwszy od długopisów przez smycze i przypinki do rzeczy, kończąc na jojo i innych podobnych zabawkach.

Polecamy:
-GALERIA - Międzynarodowe Targi Gier Komputerowych 2007
-ESWC 2007 Poland 2007 by AMD - DigitalArena

Zmiana planu lekcji!

26.04.2007 16:08:40
Plan lekcjiOd 8 maja (wtorek po długim weekendzie) pracujemy według nowego planu lekcji! Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do najnowszej elektronicznej wersji planu lekcji:

Plan lekcji - wejdź

Ognisko

24.04.2007 17:54:26
OgniskoW czwartkowe popołudnie (19.IV) spotkaliśmy się po zajęciach aby spędzić mile czas przy ognisku i jednocześnie zapoznać się z ofertą zajęć pozalekcyjnych organizowanych w ramach projektu "Szkoła dla Ciebie". Każdy z nas mógł znaleźć coś dla siebie (taniec, gry komputerowe, zajęcia sportowe, kółko dziennikarskie, imprezy na orientację).
Po ośmiu godzinach zajęć pieczone kiełbaski smakowały wyśmienicie (co widać na dołączonej galerii…)
Mamy nadzieję, że kolejne imprezy integrujące odbędą się już wkrótce…

Polecamy:
-GALERIA - Ognisko - "Szkoła dla Ciebie" - 2007
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl