AKTUALNOŚCI:

GDY ŚWIAT WSTRZYMAŁ ODDECH

30.03.2007 07:55:15
Jan Paweł IIW trakcie swojego długiego pontyfikatu Jan Paweł II odmienił oblicze nie tylko świata ale i nas samych. Jakby w podzięce, w dniu jego pogrzebu, wierni na placu Świętego Piotra wołali "Santo subito – natychmiast święty". Dziś to życzenie bliskie jest spełnienia.
W drugą rocznicę śmierci, osobę wielkiego Polaka będziemy wspominać również w naszej szkole. Tego dnia odbędzie się specjalny apel w czasie, którego dzięki materiałom archiwalnym jeszcze raz będziemy mieć niepowtarzalną okazję zobaczyć i usłyszeć Jana Pawła II. Uroczystości te odbędą się pod znakiem nadziei, że papież, i tym razem, jest wśród nas.

Dla gimnazjalistów – ważne!!!

12.03.2007 12:07:55
InformacjaZ radością informujemy, że dla wszystkich gimnazjalistów zainteresowanych naszą propozycją edukacyjną w nowym roku szkolnym 2007/2008 zaktualizowaliśmy informacje dotyczące rekrutacji. Aby ułatwić Wam żywot, poza ofertą edukacyjną, wymaganymi dokumentami, zasadami kwalifikowania kandydatów, harmonogramem składania dokumentów /co i kiedy/, dodatkowo zamieściliśmy TECZKĘ OSOBOWĄ UCZNIA, w której znajduje się min. miejsce na dane osobowe i gotowy wzór podania /wszystko to można edytować/. więcej...

Dzień Kobiet w szkole

08.03.2007 14:05:47
Dzień KobietW dniu dzisiejszym tradycyjnie wszystkim naszym szkolnym "Ewom" zostały złożone życzenia i wręczone kwiaty z okazji Dnia Kobiet. Miłym akcentem, oprócz kwiatów i życzeń była audycja radiowa przygotowana przez uczniów klasy III ZSZ pod opieką wychowawcy p. Marcina Kryka. Pomocą służyli chłopcy z raDioli. Ponadto panie zostały zaproszone na kawę i ciastka.
Raz jeszcze wszystkim paniom w dniu Święta Kobiet życzymy samych przyjemnych i słonecznych dni.

Polecamy:
-GALERIA - Dzień Kobiet - 2007

DZIEŃ KOBIET - ŻYCZENIA

08.03.2007 07:00:33
Dzień KobietKażdego roku jest taki 8 dzień.
Mimo, że zimowy
To piękny jak wspaniały letni sen,
Choć to tylko dzień marcowy.
W takim dniu każdy Wam życzy, co tylko może
My faceci, Wam w tej białej puchowej porze
Dużo Słońca i Radości
I aby wszystko, co sobie wymarzycie się spełniło
No i żeby Szczęście na stałe z Wami było!

Studniówka - 2007

06.03.2007 17:17:57
Nowa galeriaNa stronie pojawiła się długo oczekiwana galeria ze studniówki, zachęcamy do oglądania. Jeśli masz jakieś interesujące zdjęcia i chcesz by znalazły się w tej galerii skontaktuj się: michael_13@wp.pl ;)
-GALERIA - Studniówka - 2007

Informacja

26.02.2007 17:50:49
DodatekPrzez ostatnie kilka dni strona ZSZ była niedostępna. Powodem tego były problemy techniczne. Teraz wszystko powinno być w porządku. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy :(
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl