AKTUALNOŚCI:

Rozpoczecie roku szkolnego

02.09.2007 12:42:12
Już jutro - 3 września 2007 rozpoczniemy nowy rok szkolny 07/08. Msza święta rozpocznie się o godzinie 8:00 w kościele parafialnym, dalsza część odbędzie się na terenie szkoły od godziny 9:30.

Roztocze dla zuchwałych... :)

14.07.2007 12:58:54
Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami grupa młodzieży wraz z opiekunami p. Urszulą Wilkołazką i p. Januszem Saganem w dniu 09.07.2007 roku, wyruszyła na pięciodniowy podbój Roztocza. Było to możliwe dzięki projektowi pn. „SZKOŁA DLA CIEBIE – dotacje dla szkół Powiatu Lubelskiego”.
Roztocze – malownicza, zielona kraina geograficzna, ciągnąca się wąskim pasmem od Kraśnika do Lwowa. Jest ona wyjątkowa pod każdym względem. Tu przyroda łączy się z zabytkami przeszłości i współczesnością tworząc niepowtarzalny, harmonijny krajobraz jakiego nie spotyka się nie tylko w Polsce ale i w Europie. Nazwa regionu pochodzi prawdopodobnie od „roztaczania” wód. Rzeki, w odpornych na działanie wody skałach, często tworzą progi skalne zwane „szypotami” czy „szumami”.
Rower – przyjazny dla środowiska środek lokomocji, który nie dymi i nie hałasuje a przez to idealnie nadaje się do zwiedzania rozległego obszaru Roztocza. Dodatkowo sprzyjają uprawianiu tej formy turystyki liczne trasy rowerowe, drogi leśne i polne pozwalające odkryć wiele ciekawych, trudno dostępnych miejsc :) Najwłaściwszym wehikułem do ekspoloatacji Roztocza okazał się zwykły rower chociaż... czasami stanowił morderczy test sprzętu i naszej kondycji /co poczuliśmy to na własnej skórze, zwłaszcza niektórzy:cwaniak/ więcej...

Rajd rowerowy...

06.07.2007 18:21:28
Już w poniedziałek, bez względu na pogodę, wyruszamy na rajdowy szlak po Roztoczu. Rajd ten odbędzie się dzięki projektowi "SZKOŁA DLA CIEBIE". Chociaż dziś pogoda nie napawa nas optymistycznie, to wierzymy, że od poniedziałku będzie ona piękna. Przypominamy, że zbiórka wszystkich uczestników rajdu jest o godzinie 8.00 na placu przy byłym dworcu autobusowym w mieście Bychawa. Na rajd oprócz rzeczy niezbędnych prosimy zabrać ze sobą uśmiech, optymizm i co najmniej dobry humor... W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę dzwonić pod znany numer wszystkim uczestnikom...
Do zobaczenia w poniedziałek na rajdowym szlaku...

HubalNews 8 czerwiec

04.07.2007 19:43:17
HubalNews - gazetka Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w BychawieOstatni przedwakacyjny numer naszej szkolnej gazetki HubalNews (ósmy) ujrzał światło dzienne. Gazetka została przygotowana przez uczniów biorących udział w kółku dziennikarskim w ramach projektu "Szkoła dla Ciebie" W nim kilkanaście artykułów z ostatnich dni.

Zachęcamy do przeczytania ;)


Pobierz wersję elektroniczną (PDF):
Numer 8 czerwiec więcej...

Na turystycznym szlaku...

30.06.2007 19:11:32
TAK... nie tylko szkoła ale również Kraków, Zakopane, Wieliczka!!! Miejsca te zwiedzaliśmy od 27 do 29 czerwca 2007 roku. Było to możliwe dzięki temu, że nie lekceważymy swoich szkolnych obowiązków. Uczestnikami wycieczki byli laureaci szkolnego konkursu na najlepszą szkolną frekwencję – frekwencję w ramach projektu "SZKOŁA DLA CIEBIE". Organizatorami i opiekunami naszej wycieczki byli p. Jadwiga Grzesiak, p. Urszula Wilkołazka i p. Janusz Sagan.
Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii z trzydniowej wycieczki Kraków-Zakopane-Wieliczka oraz do przeczytania relacji. więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl