AKTUALNOŚCI:

Moto Show - HUBAL 2007

04.06.2007 15:57:13
Po raz pierwszy w naszej szkole odbyły się I Bychawskie Spotkania Motoryzacyjne Moto Show "Hubal 2007". Głównym celem tego przedsięwzięcia była promocja szkoły wśród gimnazjalistów.
Uroczystego otwarcia Moto Show dokonał dyr. Adam Biaduń. Następnie gimnazjaliści zwiedzili poszczególne agendy szkoły.
Po krótkim spacerze po obiekcie, do dyspozycji gimnazjalistów były stoiska motoryzacyjne (ciągniki siodłowe, samochody osobowe, motocykle i sprzęt rolniczy). Ponadto odbyły się liczne konkursy np. slalom samochodem osobowym tyłem na czas - samochód angielski, zmiana koła na czas w maluszku, turniej szachowy, gry i zabawy zręcznościowe, drużynowa gra sieciowa Unreal Tournament i turniej indywidualny gry sieciowej na kierownicę Colin McRae Rally 2.0. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się również stoisko kosmetyczne AVON-u, na którym odbywał się pokaz makijażu, gdzie można było dowiedzieć się jak zrobić makijaż czy tez uzyskać porady kosmetyczne.
W między czasie można było posilić się smacznym bigosem, zjeść prawdziwej grochówki czy też upiec sobie smaczną kiełbaskę przy ognisku i popić gorącą herbatą lub kawą (wszystko było gratis).
Z tego co było widać, to należy uznać imprezę za udaną. A więc do zobaczenia za rok...

Polecamy:
-Galeria - Moto Show - HUBAL 2007

Diagnosta roku...

03.06.2007 15:57:13
Z dużym poślizgiem ale z wielką satysfakcją donosimy, że kierownik naszych warsztatów szkolnych p. mgr inż. Mirosław Głazik po raz drugi z rzędu zdobył II miejsce w konkursie "DIAGNOSTA ROKU 2006".
Wyniki te zostały ogłoszone w podczas konferencji pod nazwą "Stacje Kontroli Pojazdów - 2007", która odbyła się w dniach od 18 do 20 kwietnia 2007 roku w Zakopanem. Było to już trzecie spotkanie zorganizowane przez Polską Izbę Stacji Kontroli Pojazdów /PISKP/, a skierowane do środowiska związanego z badaniami technicznymi.
Jak mówi stare polskie przysłowie - do trzech razy sztuka... gratulujemy i życzymy w przyszłym roku miejsca na najwyższym pudełku. Już trzymamy kciuki!!!

Polecamy:
-Galeria - Diagnosta roku - Mirosław Głazik - 2007

W krainie pierogów...

28.05.2007 15:48:58
Po raz ósmy odbyła się cykliczna impreza w Bychawie pt. "W krainie pierogów". W tym roku pogoda nam dopisała. Było słonecznie i wesoło. I tym razem nasza szkoła wystawiła swoje stoisko promocyjne. Na jednym stoisku było coś dla ciała - prze smaczne pierożki /ruskie, z kapustą i z mięsem/, chlebek domowej roboty /ach cóż za smak/ a na drugim coś dla ducha - gra sieciowa na dwie profesjonalne kierownice - Colin McRae Rally 2.0. To był strzał w przysłowiową dziesiątkę. Chętnych do udziału w grze było co niemiara.
Mamy nadzieję, że wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko promocyjne podobało się ono. Za rok postaramy się, żeby było jeszcze lepiej. Szczególne podziękowania należą się paniom ze stoiska gastronomicznego /jak one to przeżyły i skąd wzięły tyle sił - ufffff jak było tam gorąco!!!/. Dziękujemy p. Basiu, p. Bożenko, p. Basiu i panie Jurku /co za poświęcenie!!!/. Ponadto dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przybyli nam z pomocą i zechcieli być razem z nami. Dzięki Wam: Marcin, Paweł, Radek, Jacek, Patryk, Paweł, Michał i Adam. Liczymy na waszą pomoc za rok. Będzie jeszcze lepiej i weselej... A jak było to rzućcie swym okiem na galerię:

Polecamy:
-Galeria - Dni Bychawy 2007

Zmiana planu lekcji

31.05.2007 10:51:14
Plan lekcjiOd 4 czerwca (poniedziałek) pracujemy według nowego planu lekcji! Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do najnowszej elektronicznej wersji planu lekcji:

Plan lekcji - wejdź

OGŁOSZENIE

23.05.2007 15:59:20
InformacjaDyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Bychawie zatrudni od 1 września 2007 r. nauczyciela języka angielskiego posiadającego wykształcenie wyższe magisterskie, z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania języka angielskiego w zakresie szkoły średniej!


Więcej informacji:
-e-mail: majorhubal_(at)_wp.pl
-tel/fax: (081)5660045

Finał Olimpiady Techniki Samochodowej.

14.05.2007 16:15:27
W dniu 12 maja 2007r. w siedzibie Daimler Chrysler w Warszawie odbył się finał Olimpiady Techniki Samochodowej. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy III TM Sławomir Rachwał pod opieką mgr inż. Andrzeja Pietrzaka. Wcześniej w półfinale rywalizowało 290 uczniów z całej Polski z czego do ścisłego finału przeszło tylko 12 najlepszych. Sławek zajął szóste miejsce. Oprócz wielu cennych nagród Sławek już dzisiaj uzyskał możliwość studiowania na wyższej uczelni technicznej w całej Polsce. Składamy mu serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w rywalizacji za rok. więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl