AKTUALNOŚCI:

Zmiana planu lekcji!

26.04.2007 16:08:40
Plan lekcjiOd 8 maja (wtorek po długim weekendzie) pracujemy według nowego planu lekcji! Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do najnowszej elektronicznej wersji planu lekcji:

Plan lekcji - wejdź

Ognisko

24.04.2007 17:54:26
OgniskoW czwartkowe popołudnie (19.IV) spotkaliśmy się po zajęciach aby spędzić mile czas przy ognisku i jednocześnie zapoznać się z ofertą zajęć pozalekcyjnych organizowanych w ramach projektu "Szkoła dla Ciebie". Każdy z nas mógł znaleźć coś dla siebie (taniec, gry komputerowe, zajęcia sportowe, kółko dziennikarskie, imprezy na orientację).
Po ośmiu godzinach zajęć pieczone kiełbaski smakowały wyśmienicie (co widać na dołączonej galerii…)
Mamy nadzieję, że kolejne imprezy integrujące odbędą się już wkrótce…

Polecamy:
-GALERIA - Ognisko - "Szkoła dla Ciebie" - 2007

InO

17.04.2007 17:47:48
InOImprezy na orientację to niepowtarzalna forma połączenia turystyki z rywalizacją sportową. Uczestnicy startują indywidualnie lub w parach pokonując specjalnie przygotowaną trasę na specyficznych mapach. Zawodnicy muszą w lesie znaleźć punkty kontrolne i wybrać punkty prawidłowe nie dając się wprowadzić w błąd punktami stowarzyszonymi. Liczy się dokładność i precyzja w pokonaniu trasy, czas jest drugorzędną sprawą. Każdy znajdzie coś tu dla siebie. Dostępne są różne kategorie, w zależności od stopnia zaawansowania i wieku; w tym kategorie: piesze, rowerowe, kajakowe, konne, samochodowe, a nawet podwodne. więcej...

Zmiana planu lekcji!

12.04.2007 16:09:39
Plan lekcjiOd 16 kwietnia (poniedziałek) pracujemy według nowego planu lekcji! Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do najnowszej elektronicznej wersji planu lekcji:

Plan lekcji - wejdź

Zmartwychwstał Pan Alleluja!!!

05.04.2007 10:41:51
Zmartwychwstał Pan AlleluZ okazji świąt Wielkanocnych w szkole odbył się uroczysty apel. W czasie apelu przygotowanego przez uczennice klasy II LPue przy pomocy klasy II T4i zostały przypomniane treści Tridum Paschalnego i tradycje świąteczne. Na zakończenie złożone zostały życzenia i wszyscy uczestnicy podzielili się tradycyjnym jajeczkiem.
Polecamy:
-GALERIA - Wielkanoc - 2007
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl