AKTUALNOŚCI:

Finał Olimpiady Techniki Samochodowej.

14.05.2007 16:15:27
W dniu 12 maja 2007r. w siedzibie Daimler Chrysler w Warszawie odbył się finał Olimpiady Techniki Samochodowej. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy III TM Sławomir Rachwał pod opieką mgr inż. Andrzeja Pietrzaka. Wcześniej w półfinale rywalizowało 290 uczniów z całej Polski z czego do ścisłego finału przeszło tylko 12 najlepszych. Sławek zajął szóste miejsce. Oprócz wielu cennych nagród Sławek już dzisiaj uzyskał możliwość studiowania na wyższej uczelni technicznej w całej Polsce. Składamy mu serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w rywalizacji za rok. więcej...

Nowy system galerii

07.05.2007 13:54:59
DodatekNa stronie został zmodernizowany system galerii. Przeszedł on lekki lifting oraz zostało dodane kilka nowych funkcji (pokaz slajdów, sortowanie galerii według: popularności, kategorii). Nie mówiąc już o ułatwieniu administracji galeriami.
Przy okazji wspomnę, że na stronie jest 2735 zdjęć w 64 galeriach, jak od roku 2005 to liczba całkiem pokaźna ;)
Pozdrawiam Administrator :cwaniak

MATURA 2007 - Arkusze

04.05.2007 14:00:05
Matura 2007 Maturzyści mają już za sobą pierwszy egzamin-część polonistyczną. Już w poniedziałek kolejna część zmagań-język obcy. POWODZENIA!
Na stronie umieszczamy arkusze wraz z przykładowymi odpowiedziami, lista ta będzie sukcesywnie uaktualniana. więcej...

InO - podsumowanie sondy

04.05.2007 13:51:58
InOW szkolnej sondzie na najlepsze logo InO najwięcej głosów otrzymała praca Anety Machunik kl. IITi. GRATULUJEMY!
W sondzie oddano 445 głosów z czego 273 na pracę Anety.

3 Maj w mieście...

03.05.2007 13:54:59
3 Maj w mieście...W obchody rocznicy Konstytucji 3 Maja w tym roku uczestniczyła czynnie nasza szkoła.
Wszystko rozpoczęło się od uroczystego przemarszu z pod Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego do kościoła parafialnego. Następnie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali dla całej społeczności bychawskiej montaż słowno-muzyczny poświęcony tej rocznicy. Ich występ przypadł do gustu publiczności, czego wyrazem były rzęsiste brawa. Mszę św. w intencji Ojczyzny odprawił proboszcz ks. Andrzej Kuś a homilię wygłosił ks.Marek Jaworski. Po uroczystej mszy św. wszyscy uczestnicy w pochodzie udali się pod pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego gdzie odbył się ceremoniał i złożenie kwiatów u stóp pomnika.
Poczet flagowy reprezentowali uczniowie naszej szkoły.

Polecamy:
-GALERIA - 3 maja - miejskie obchody święta - 2007
-GALERIA - 3 maja i pożegnanie maturzystów - 2007

I to już koniec...

27.04.2007 14:00:05
I to już koniec...Dla licznej grupy abiturientów naszej szkoły był to ich ostatni dzień nauki. Cała uroczystość odbywała się w pięknej parkowej scenerii i w promieniach słońca. Uroczystość rozpoczęła się już tradycyjnie od ceremoniału szkolnego. Słowa podsumowania do maturzystów skierował dyrektor szkoły Adam Biaduń. Następnie, w imieniu wychowawców klas maturalnych, uczniów pożegnała wychowawczyni klasy IV TM4a p. mgr Anna Prajsnar, w imieniu maturzystów wszystkim nauczycielom i dyrekcji podziękował uczeń kl. IV TM4b Daniel Wolski. Również odchodzących uczniów w imieniu całej społeczności uczniowskiej pożegnał nasz przewodniczący SU Paweł Daśko. Po tych podziękowaniach delegacja uczniów klas maturalnych złożyła przysięgę na Sztandar Szkoły. Następnie przyszedł czas na bardzo miłe chwile. Dyrekcja szkoły wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem za najwyższą średnią ocen, dyplomy dla wzorowych uczniów i nagrody książkowe dla wyróżniających się pozostałych absolwentów. więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl