AKTUALNOŚCI:

Czas odpoczynku...

22.06.2007 17:52:25
W drugim dniu lata zakończyliśmy rok szkolny 2006/2007. Na ten dzień większość z nas czekała już od dawna. Jednakże nie wszyscy z naszego grona mogli poczuć się szczęśliwymi. Dość znacznej grupie uczniów przyjdzie w sierpniu zdawać egzaminy poprawkowe. Im życzymy powodzenia. Najlepszymi uczniami w naszej szkole okazali się koledzy z Technikum Informatycznego Michał Ciołek /kl. II/ – 5.22 i Jacek Głazik /kl. I/ - 5.10. Pozostali, którzy wyróżnili się otrzymali stosowne dyplomy, podziękowania i nagrody książkowe. Gratulujemy!!! Również w czasie tej uroczystości dowiedzieliśmy się, że z tym dniem pracę w naszej szkole postanowiły zakończyć panie – p. Bogdana Czułowska, p. Luócyna Pawłaszek i p. Agnieszka Walczak. Paniom profesorkom składamy serdeczne podziękowania za włożony trud i życzymy wszystkiego co najlepsze. Na zakończenie uroczystości krótki montaż słowno-muzyczny zaprezentowali koledzy z klasy I TM4b, pod bacznym okiem swojego wychowawcy p. Wiesława Olecha. Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom życzymy aby 3 września wszyscy spotkali się cało i zdrowo. Do zobaczenia już... we wrześniu.

Polecamy:
-Galeria - Zakończenie roku szkolnego 2006/2007

Nadszedł czas rozstania...

15.06.2007 18:23:11
W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy ostatnią w tym roku szkolnym, grupę naszych abiturientów. Byli to uczniowie klasy III ZSZ i klasy II Policealnej Szkoły Zawodowej. Uroczystość ta rozpoczęła się od ceremoniału szkolnego. Następnie słowa podsumowania skierował do uczniów, opuszczających mury naszej szkoły - dyr. Adam Biaduń. W sugestywny sposób podsumował on czas nauki, zwłaszcza uczniów klasy III ZSZ. Po tych słowach, dających wiele do myślenia, nastąpił akt ślubowania na Sztandar Szkoły. Później odbyło się wręczenie świadectwa z czerwonym paskiem dla ucznia klasy III ZSZ Rafała Sawy, nagród książkowych dla najlepszych uczniów i świadectw ukończenia PSZ. Krótki, pożegnalny montaż słowno-muzyczny dla odchodzących ucznióów zaprezentowali uczniowie klasy II TM4b. Został on przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni tej klasy p. Jolanty Szpytma. A tak na marginesie, to wszystko jest dobre co się dobrze kończy...

Polecamy:
-Galeria - Pożegnanie III klasy ZSZ oraz II klasy Policealnej Szkoły Zawodowej

HubalNews 7 kwiecień-maj

15.06.2007 18:19:18
HubalNews - gazetka Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w BychawiePo długiej przerwie kolejny numer naszej szkolnej gazetki HubalNews (siódmy) ujrzał światło dzienne. W nim kilkanaście aóórtykułów z ostatnich dwóch miesięcy.

Zachęcamy do przeczytania ;)Pobierz wersję elektroniczną (PDF):
Numer 7 kwiecień-maj więcej...

III Gala Taneczna

12.06.2007 06:44:21
06.06.2007r. w ramach projektu „Szkoła dla Ciebie” młodzież z naszej szkoły, uczestnicząca w zajęciach „Taniec dla Każdego” miała okazję wziąć udział w koncercie III Gala Taneczna, która odbyła się w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika”.
Podczas Gali prezentowały się grupy tańca towarzyskiego Akademii Promocji Tańca w Puławach prowadzone przez parę taneczną p. Kamilę i Bartka Rudny.
Jako pierwsze zaprezentowały się grupy dziecięce, które uczęszczają na zajęcia od września i spotykają się raz w tygodniu. Dzieci odtańczyły walca angielskiego, cha chę i sambę. Wielki aplauz publiczności zyskała sobie grupa przedszkolaków prowadzona przez panią Kamilę, która zaprezentowała cha chę, sambę, makarenę oraz „powyginała śmiało ciało” w rytm piosenki z filmu „Madagaskar”. Im wyższe kategorie wiekowe, tym większy poziom zaawansowania. Np. grupa klasa taneczna zaprezentowała poza wiązanką wyżej wymienianych tańców latynoamerykańskich jiva oraz tango. Grupa ta ćwiczy trzy razy w tygodniu i uczestniczy w obozach tanecznych, posiada też jednolite stroje. więcej...

Moto Show - HUBAL 2007

04.06.2007 15:57:13
Po raz pierwszy w naszej szkole odbyły się I Bychawskie Spotkania Motoryzacyjne Moto Show "Hubal 2007". Głównym celem tego przedsięwzięcia była promocja szkoły wśród gimnazjalistów.
Uroczystego otwarcia Moto Show dokonał dyr. Adam Biaduń. Następnie gimnazjaliści zwiedzili poszczególne agendy szkoły.
Po krótkim spacerze po obiekcie, do dyspozycji gimnazjalistów były stoiska motoryzacyjne (ciągniki siodłowe, samochody osobowe, motocykle i sprzęt rolniczy). Ponadto odbyły się liczne konkursy np. slalom samochodem osobowym tyłem na czas - samochód angielski, zmiana koła na czas w maluszku, turniej szachowy, gry i zabawy zręcznościowe, drużynowa gra sieciowa Unreal Tournament i turniej indywidualny gry sieciowej na kierownicę Colin McRae Rally 2.0. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się również stoisko kosmetyczne AVON-u, na którym odbywał się pokaz makijażu, gdzie można było dowiedzieć się jak zrobić makijaż czy tez uzyskać porady kosmetyczne.
W między czasie można było posilić się smacznym bigosem, zjeść prawdziwej grochówki czy też upiec sobie smaczną kiełbaskę przy ognisku i popić gorącą herbatą lub kawą (wszystko było gratis).
Z tego co było widać, to należy uznać imprezę za udaną. A więc do zobaczenia za rok...

Polecamy:
-Galeria - Moto Show - HUBAL 2007

Diagnosta roku...

03.06.2007 15:57:13
Z dużym poślizgiem ale z wielką satysfakcją donosimy, że kierownik naszych warsztatów szkolnych p. mgr inż. Mirosław Głazik po raz drugi z rzędu zdobył II miejsce w konkursie "DIAGNOSTA ROKU 2006".
Wyniki te zostały ogłoszone w podczas konferencji pod nazwą "Stacje Kontroli Pojazdów - 2007", która odbyła się w dniach od 18 do 20 kwietnia 2007 roku w Zakopanem. Było to już trzecie spotkanie zorganizowane przez Polską Izbę Stacji Kontroli Pojazdów /PISKP/, a skierowane do środowiska związanego z badaniami technicznymi.
Jak mówi stare polskie przysłowie - do trzech razy sztuka... gratulujemy i życzymy w przyszłym roku miejsca na najwyższym pudełku. Już trzymamy kciuki!!!

Polecamy:
-Galeria - Diagnosta roku - Mirosław Głazik - 2007
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl