AKTUALNOŚCI:

Diagnosta roku...

03.06.2007 15:57:13
Z dużym poślizgiem ale z wielką satysfakcją donosimy, że kierownik naszych warsztatów szkolnych p. mgr inż. Mirosław Głazik po raz drugi z rzędu zdobył II miejsce w konkursie "DIAGNOSTA ROKU 2006".
Wyniki te zostały ogłoszone w podczas konferencji pod nazwą "Stacje Kontroli Pojazdów - 2007", która odbyła się w dniach od 18 do 20 kwietnia 2007 roku w Zakopanem. Było to już trzecie spotkanie zorganizowane przez Polską Izbę Stacji Kontroli Pojazdów /PISKP/, a skierowane do środowiska związanego z badaniami technicznymi.
Jak mówi stare polskie przysłowie - do trzech razy sztuka... gratulujemy i życzymy w przyszłym roku miejsca na najwyższym pudełku. Już trzymamy kciuki!!!

Polecamy:
-Galeria - Diagnosta roku - Mirosław Głazik - 2007

W krainie pierogów...

28.05.2007 15:48:58
Po raz ósmy odbyła się cykliczna impreza w Bychawie pt. "W krainie pierogów". W tym roku pogoda nam dopisała. Było słonecznie i wesoło. I tym razem nasza szkoła wystawiła swoje stoisko promocyjne. Na jednym stoisku było coś dla ciała - prze smaczne pierożki /ruskie, z kapustą i z mięsem/, chlebek domowej roboty /ach cóż za smak/ a na drugim coś dla ducha - gra sieciowa na dwie profesjonalne kierownice - Colin McRae Rally 2.0. To był strzał w przysłowiową dziesiątkę. Chętnych do udziału w grze było co niemiara.
Mamy nadzieję, że wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko promocyjne podobało się ono. Za rok postaramy się, żeby było jeszcze lepiej. Szczególne podziękowania należą się paniom ze stoiska gastronomicznego /jak one to przeżyły i skąd wzięły tyle sił - ufffff jak było tam gorąco!!!/. Dziękujemy p. Basiu, p. Bożenko, p. Basiu i panie Jurku /co za poświęcenie!!!/. Ponadto dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przybyli nam z pomocą i zechcieli być razem z nami. Dzięki Wam: Marcin, Paweł, Radek, Jacek, Patryk, Paweł, Michał i Adam. Liczymy na waszą pomoc za rok. Będzie jeszcze lepiej i weselej... A jak było to rzućcie swym okiem na galerię:

Polecamy:
-Galeria - Dni Bychawy 2007

Zmiana planu lekcji

31.05.2007 10:51:14
Plan lekcjiOd 4 czerwca (poniedziałek) pracujemy według nowego planu lekcji! Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do najnowszej elektronicznej wersji planu lekcji:

Plan lekcji - wejdź

OGŁOSZENIE

23.05.2007 15:59:20
InformacjaDyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Bychawie zatrudni od 1 września 2007 r. nauczyciela języka angielskiego posiadającego wykształcenie wyższe magisterskie, z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania języka angielskiego w zakresie szkoły średniej!


Więcej informacji:
-e-mail: majorhubal_(at)_wp.pl
-tel/fax: (081)5660045

Finał Olimpiady Techniki Samochodowej.

14.05.2007 16:15:27
W dniu 12 maja 2007r. w siedzibie Daimler Chrysler w Warszawie odbył się finał Olimpiady Techniki Samochodowej. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy III TM Sławomir Rachwał pod opieką mgr inż. Andrzeja Pietrzaka. Wcześniej w półfinale rywalizowało 290 uczniów z całej Polski z czego do ścisłego finału przeszło tylko 12 najlepszych. Sławek zajął szóste miejsce. Oprócz wielu cennych nagród Sławek już dzisiaj uzyskał możliwość studiowania na wyższej uczelni technicznej w całej Polsce. Składamy mu serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w rywalizacji za rok. więcej...

Nowy system galerii

07.05.2007 13:54:59
DodatekNa stronie został zmodernizowany system galerii. Przeszedł on lekki lifting oraz zostało dodane kilka nowych funkcji (pokaz slajdów, sortowanie galerii według: popularności, kategorii). Nie mówiąc już o ułatwieniu administracji galeriami.
Przy okazji wspomnę, że na stronie jest 2735 zdjęć w 64 galeriach, jak od roku 2005 to liczba całkiem pokaźna ;)
Pozdrawiam Administrator :cwaniak
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl