AKTUALNOŚCI:

Powiatowa Licealiada w biegach przełajow

25.09.2007 18:18:34
Powiatowa Licealiada w biegach przełajowych 2007 - galeriaW dniu 25.09.2007r., w naszej szkole zostały rozegrane Powiatowe Biegi Przełajowe.
Zawody zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach : dziewcząt i chłopców
.
W kategorii chłopców do rywalizacji stanęły 3 zespoły: ZSTR Piotrowice, ZSR Pszczela Wola, oraz drużyna naszej szkoły. Po wyczerpującej rywalizacji jaką stoczyły ze sobą drużyny, klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
I miejsce – ZSR Pszczela Wola
II miejsce – ZSTR Piotrowice
III miejsce- ZSZ Bychawa.
Dwie pierwsze drużyny awansowały do Rejonowych Sztafetowych Biegów Przełajowych.

W kategorii dziewcząt do udziału w zawodach zgłosiła się tylko jedna drużyny z ZSO Niemce, która automatycznie awansowała do zawodów rejonowych.

Polecamy:
-Galeria - Powiatowa Licealiada w biegach przełajowych 2007

Piątkowe turnieje gier sieciowych.

25.09.2007 17:55:14
W ten piątek podczas święta szkoły odbędzie się turniej w grę Colin McRea Rally dla klas pierwszych od godziny 11.00 do 12.00 a dla pozostałych osób od godziny 12.00. Równocześnie będzie odbywać się drużynowy turniej w Tactical Ops (drużyny 3-sobowe). Zapisy oraz szczegółowe informacje możecie zaczerpnąć u Sora Roberta Skoczylasa (w sali 28).

Gazeta. Jak to się robi?

25.09.2007 17:39:17
Po kilkudniowych zajęciach dziennikarskich w redakcji Głosu Ziemi Bychawskiej, grupka młodzieży uczęszczająca na Kółko dziennikarskei w ramach projektu "Szkoła dla Ciebie" przeprowadziła wywiad z panią Moniką Głazik-redaktor naczelną GZB. Treść wywiadu możecie znaleźć w dalszej części newsa lub w najnowszym numerze GZB. Zachęcamy do lektury :)


Polecamy:
-Wersja elektroniczna Głosu Ziemi Bychawskiej 2007-09-25 (pdf) więcej...

ŚWIĘTO SZKOŁY

17.09.2007 17:52:50
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Bychawie serdecznie zapraszają wszystkich, którzy chcą poznać historie i oddać hołd pierwszemu partyzantowi Rzeczpospolitej.
Człowiekowi, który do końca pozostał wierny sobie i Ojczyźnie. Ślubował: „Broni nie złożę, munduru nie zdejmę tak mi dopomóż Bóg” i słowa dotrzymał.
Uczcijmy wspólnie jego pamięć w dniu obchodów Święta Szkoły 28.09.2007r. Serdecznie zapraszamy na godz. 9.00 mieszkańców Bychawy i okolic, na tę patriotyczną uroczystość oraz towarzyszące jej imprezy. więcej...

Zmiana planu lekcji

14.09.2007 17:47:24
Plan lekcjiOd 17 września (poniedziałek) pracujemy według nowego planu lekcji! Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do najnowszej elektronicznej wersji planu lekcji:

Plan lekcji - wejdź

DNI OTWARTE TELEWIZJI LUBLIN

08.09.2007 18:16:25
DNI OTWARTE TELEWIZJI LUBLINPunktualnie o godzinie 9.00 uczniowie z kółka dziennikarskiego oraz inni zainteresowani wyruszyli na Dni Otwarte do TVP Lublin. Wyjazd był współfinansowany przez projekt "Szkoła dla Ciebie".
Gospodarzami dnia było Anna Dąbrowska-Miazga i Grzegorz Kuna.
Bogaty program rozpoczęło spotkanie z red. Adamem Sikorskim, który prowadził blok historyczny. Na dziedzińcu telewizji mogliśmy zwiedzić wóz transmisyjny oraz zobaczyć pokaz walk rycerskich, tresurę psów policyjnych.
Spotkanie z dziennikarzami urozmaicone były pokazami walk (karate, sumo) oraz tańcami latynoamerykańskimi.
Blok sportowy poprowadził Leszek Masierak, który odkrył przed nami tajniki realizacji tego typu programów.
Dla zwiedzających dostępne były bezpłatne badania profilaktyczne. Uczestnicy dni otwartych przez cały dzień mieli okazję zdobywać liczne nagrody. więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl