AKTUALNOŚCI:

Konkurs plastyczny

15 Grudzień 2007
Burmistrz Bychawy już po raz trzeci ogłosił konkurs plastyczny na projekt bożonarodzeniowej kartki pocztowej. Patronat medialny nad konkursem objął "Głos Ziemi Bychawskiej". Konkurs skierowany był do uczniów wszystkich typów szkół w gminie Bychawa. Kartka pocztowa mogła być wykonana techniką dowolną, musiała jednak zawierać elementy graficzne tematycznie powiązane z naszą gminą. Główną nagrodą dla autora najlepszego projektu będzie publikacja wydawnicza karty pocztowej w nakładzie 1000 szt. Będzie ona oficjalna kartą pocztowa gminy z okazji nadchodzących świąt.
Milo nam ogłosić, że uczennica naszej szkoły Diana Sprawka z klasy ILP otrzymała wyróżnienie w tym konkursie.

Polecamy:
-Galeria - Konkurs na Bożonarodzeniową Kartkę - 2007 więcej...

Wyjazd do kina

14 Grudzień 2007
Po męczących zajęciach i intensywnej pracy przy tworzeniu nowego numeru "Hubal News" w czwartkowe popołudnie, grupa uczniów z kółka dziennikarskiego działającego w ramach projektu "Szkoła dla Ciebie" pod opieką p. Jolanty Szpytmy i Urszuli Wilkołazkiej wyruszyła na zasłużony relaks do Cinema City w Lublinie na film "Dziewczyna moich koszmarów" (The Heartbreak Kid) – komediodramat w reżyserii: Bobby’ego Farrelly, Petera Farrelly, scenariusz: Scot Armstrong, Leslie Dix, obsada: Ben Stiller, Michelle Monaghan, Jerry Stiller.

Polecamy:
-Galeria - Wyjazd do kina - Szkoła dla Ciebie - 2007 więcej...

Wyjazd do Teatru Narodowego

14 Grudzień 2007
W dniu 8.12.2007 w ramach projektu „Szkoła dla Ciebie” grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami - panią Jadwigą Grzesiak i panią Anną Prajsnar wyruszyła na podbój stolicy. Po dwugodzinnej jeździe wreszcie osiągnęliśmy cel. Zwiedzanie zaczęliśmy od Starego Miasta, gdzie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia przy Kolumnie Zygmunta i warszawskiej Syrence. Po obfitym obiedzie udaliśmy się do Muzeum Powstania Warszawskiego. W tym miejscu mogliśmy choć przez chwilę poczuć, co przeżyli nasi przodkowie, dzięki nowoczesnym technikom częściowo zrozumieliśmy sytuację i uczucia ludzi w czasie wojny. W tym miejscu najbardziej urzekła nas koszula małego powstańca z czasów wojny z śladami kul. Większość z naszej grupy miała łzy w oczach. To miejsce bardzo nas wzruszyło i skłoniło nas do przemyśleń. Następnym punktem naszej wycieczki był Pałac Kultury, który w świetle neonów wyglądał ślicznie podobnie jak centrum handlowe Złote Tarasy.

Polecamy:
-Galeria - Wyjazd do Teatru Narodowego i Muzeum Powstania Warszawkiego - Szkoła dla Ciebie - 2007 więcej...

Próbna matura 2007

06 Grudzień 2007
Prawdziwe próbne matury dopiero wiosną, ale już teraz macie szansę sprawdzić, czego jeszcze musicie się nauczyć. Wczoraj pisaliście część z języka polskiego, na stronie znajdują się arkusze wraz z przykładowymi odpowiedziami. Zobacz jak Ci poszło. więcej...

Prezent na MIKOŁAJKI :)

05 Grudzień 2007
Jutro 6 grudnia, od wieków w tym dniu wręczamy sobie prezenty. Administrator naszej szkolnej strony przygotował kompletnie odmienioną stronę, myślę że wszystkim choć trochę podoba się ten prezencik, a jeśli nie, jutro szukajcie w szkole Świętego Mikołaja, napewno dostaniecie coś słodkiego (Mikołaj powiedział, że napewno nie zapomni o ZSZ) :)
W razie problemów z nową odsłoną witryny proszę pisać albo w komentarzach albo na mail: michael_13_(at)_wp.pl

Polecamy:
-Galeria - Mikołajki 2007

Mikołajkowy Turniej w Siatkę

04.12.2007 18:29:18
W turnieju wzięły udział reprezentacje dziewcząt klasy I , II i III. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. W związku z tym, że wszystkie drużyny uzyskały po 1 punkcie za zwycięstwo, klasyfikacji dokonano podliczając wygrane i przegrane sety, a następnie małe punkty.

Polecamy:
-Galeria - Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - 2007
-Galeria - Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców - 2007 więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl