AKTUALNOŚCI:

Próbna matura 2007

06 Grudzień 2007
Prawdziwe próbne matury dopiero wiosną, ale już teraz macie szansę sprawdzić, czego jeszcze musicie się nauczyć. Wczoraj pisaliście część z języka polskiego, na stronie znajdują się arkusze wraz z przykładowymi odpowiedziami. Zobacz jak Ci poszło. więcej...

Prezent na MIKOŁAJKI :)

05 Grudzień 2007
Jutro 6 grudnia, od wieków w tym dniu wręczamy sobie prezenty. Administrator naszej szkolnej strony przygotował kompletnie odmienioną stronę, myślę że wszystkim choć trochę podoba się ten prezencik, a jeśli nie, jutro szukajcie w szkole Świętego Mikołaja, napewno dostaniecie coś słodkiego (Mikołaj powiedział, że napewno nie zapomni o ZSZ) :)
W razie problemów z nową odsłoną witryny proszę pisać albo w komentarzach albo na mail: michael_13_(at)_wp.pl

Polecamy:
-Galeria - Mikołajki 2007

Mikołajkowy Turniej w Siatkę

04.12.2007 18:29:18
W turnieju wzięły udział reprezentacje dziewcząt klasy I , II i III. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. W związku z tym, że wszystkie drużyny uzyskały po 1 punkcie za zwycięstwo, klasyfikacji dokonano podliczając wygrane i przegrane sety, a następnie małe punkty.

Polecamy:
-Galeria - Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - 2007
-Galeria - Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców - 2007 więcej...

Występy zespołów tanecznych

02.12.2007 16:18:00
Zachęcamy do obejrzenia video/fotorelacji z występów uczestników zajęć "Taniec dla każdego" na Koncercie charytatywnym - "Pomóż dzieciom przetrwać zimę".
W dalszej części newsa znajdują się 4 filmiki!
Miłego oglądania :)

Polecamy:
-Galeria - Występy zespołów tanecznych - Koncert charytatywny - Szkoła dla Ciebie - 2007 więcej...

Koncert charytatywny

30.11.2007 10:12:54
02.12.2007r. uczestnicy zajęć "Taniec dla każdego" realizowanych w ramach projektu "Szkoła dla Ciebie", wezmą udział w koncercie charytatywnym "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę", który odbędzie się w Bychawskim Centrum Kultury. Koncert rozpocznie się o godzinie 13.00, a występy uczniów naszej szkoły przewidziane są na godzinę 13.20 - pokaz fitness i cheerleaders oraz ok. 13.45 taniec towarzyski. Biletem wstępu na koncert mogą być trwałe artykuły spożywcze, zabawki lub środki czystości.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie i tym samym włączenia się w akcję!

Polecamy:
-Galeria - Występy zespołów tanecznych - Koncert charytatywny - Szkoła dla Ciebie - 2007 więcej...

UWAGA, KONKURS! - Moje magiczne miejsce.

28.11.2007 17:05:05
Mogą w nim wzięć udział uczniowie gimnazjów i liceów. Do wygrania: 3 komputery, 6 aparatów cyfrowych, 11 map multimedialnych, książki i czasopisma a także wycieczka do Gniewu dla 25 osób oraz 3 opiekunów.

CO NALEŻY ZROBIĆ?
Trzeba zorganizować drużynę, przygotować ciekawą i nowoczesną prezentację na temat niezwykłego i mało znanego miejsca w najbliższej okolicy. Warto opisać jego historię, legendy, zwyczaje, interesujących ludzi. Poza tym zrobić odlotowe zdjęcia i przy pomocy nauczyciela zarejestrować się na naszej stronie. Rozejrzyjcie się dookoła i poszukajcie prawdziwych skarbów.Do multimedialnej prezentacji zapisanej na płycie CD można dołączyć tekst (artykuł, esej, reportaż) a wszystko trzeba wysłać na adres redakcji.
Możecie nadsyłać prace najpóźniej do 31 stycznia 2008. więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl