AKTUALNOŚCI:

nasza-klasa.pl - szukaj koleżanek i kolegów ze szkolnych lat

29 Grudzień 2007
O serwisie nasza-klasa.pl słyszał już chyba każdy. Jest to miejsce w którym możesz znaleźć swoich dawnych znajomych, nawiązać z nimi kontakt, powspominać dawne czasy. Wszystkich nauczycieli oraz uczniów, których łączy coś z Zespołem Szkół Zawodowych zachęcam do zarejestrowania się w tym portalu! Możesz się dopisać do 38 (liczba wciąż rośnie) już istniejących klas ZSZ lub dołączyć do 42 (liczba wciąż rośnie) zarejestrowanych nauczycieli/uczniów/absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych. Dołącz do nich!

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 na nasza-klasa.pl:

Wyjazd do Teatru Osterwy

20 Grudzień 2007
Dnia 19.12.2007r. po męczących zajęciach lekcyjnych grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami panią Urszulą Wilkołazką oraz panem Januszem Saganem pojechała do Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie na sztukę „Wesele”. Wszystko dzięki projektowi "Szkoła dla Ciebie".

Polecamy:
-Galeria - Wyjazd do Teatru Osterwy w Lublinie - Szkoła dla Ciebie - 2007 więcej...

Kiermasz ozdób!!!

19 Grudzień 2007
Jutro (20 grudnia) w szkole odbędzie się kiermasz ozdób i stroików świątecznych. Tradycyjnie już dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na cel charytatywny. Organizatorami są uczennice z klasy II LP wraz z wychowawczynią Joanna Mendykowską. Zachęcamy do zainteresowania się tą akcją!

Polecamy:
-Galeria - Kiermasz ozdób i stroików świątecznych - 2007

Konkurs na dekorację bożonarodzeniową

18 Grudzień 2007
18.12.2007r. dziewczęta z klasy II LPea uczestniczyły w seminarium poświęconym pieśniom, obrzędom i zwyczajom ludowym w repertuarze zespołów amatorskich, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Lublinie. Uczennice wzięły również udział w konkursie indywidualnym na dekorację bożonarodzeniową i zbiorowym na ekspozycję świąteczną.
Dziewczęta zaprezentowały:
Małgorzata Bielecka - wieniec świąteczny
Edyta Dycha - szopka
Agnieszka Garszczal - szopka
Karolina Bielecka - gwiazda
Milena Pawlak - stroik


Polecamy:
-Galeria - Konkurs na dekorację bożonarodzeniową - 2007 więcej...

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

18 Grudzień 2007
W naszej szkole są rozprowadzane, w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, świece Caritas. Kosztują one odpowiednio 10 złotych i 4 złote. Pieniądze zebrane w ten sposób przekazane zostaną na dofinansowanie wypoczynku i dożywiania dzieci z ubogich rodzin, pokrycie części kosztów skomplikowanych i drogich operacji, a także na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i lekarstw, wyposażenie Ośrodka Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach. Część dochodu przekazana zostanie misjonarzom działającym w Afryce, na pomoc dla dzieci chrześcijan z diecezji Sokodé w Togo.

Polecamy:
-Galeria - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom - Świece Caritas - 2007
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl