AKTUALNOŚCI:

Wywiadówka

30 Styczeń 2008
W dniu 03 lutego 2008 roku tj. niedziela, o godzinie 10.00 odbędzie się wywiadówka semestralna.
Porządek spotkania:
*  godz. 10.00 - Spotkanie ogólne /I piętro/,
*  godz. 10.30 - Spotkanie rodziców z wychowawcami (rozpiska sal w dalszej części newsa),
*  indywidualne rozmowy rodziców z nauczycielami wg potrzeb /nauczyciele oczekiwać będą w pokoju nauczycielskim/.

Prosimy wszystkich uczniów o poinformowanie rodziców.

Polecamy:
-Galeria - Wywiadówka - I półrocze - 2008 więcej...

TELC

30 Styczeń 2008
TELCW dniu 29.01.2008 roku dziesięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły, w ramach projektu "SZKOŁA DLA CIEBIE" przystąpiła do egzaminu ze znajomości języka angielskiego na poziomie A2. Uczniowie ci to członkowie Klubu Języka Angielskiego, którzy pracowali pod kierunkiem nauczyciela z Kenii p. Denisa Thon.
Aby uzyskać certyfikat TELC musieli rozwiązać część pisemną (Reading, Language, Listening, Writing) i część ustną. Egzamin odbył się w Lublinie w Szkole Języka Angielskiego EUROLINK. Niestety wyniki będą znane dopiero za sześć tygodni.
Mamy nadzieję, że wszyscy zaliczyli ten egzamin pozytywnie. A na ten czas pozostało nam oglądanie zdjęć z areny zmagań językowych:

Polecamy:
- Geleria - Egzamin na certyfikat TELC - Szkoła dla Ciebie - 2008

INFORMACJE

11 Styczeń 2008
Po dwudniowej przerwie technicznej wracamy! W najbliższym czasie nie przewidujemy dłuższych przerw w działaniu strony ZSZ. Za jakiekolwiek utrudnienia przepraszamy.
Na stronie została zaktualizowana oferta szkoły na rok szkolny 2008/2009 oraz harmonogram składania dokumentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na podstronę Nabór do szkoły na rok szkolny 2008/2009.
Również został uaktualniony Statut Zesołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie.
Teraz chyba najmilsza informacja: od jutra (12 stycznia) rozpoczynają się FERIE ZIMOWE dla województwa lubelskiego. Do szkoły wracamy dopiero 28 stycznia (poniedziałek). Życzymy miłego oraz bezpiecznego spędzenia wolnego czasu.


EDYCJA 26.01.2008r.
Niestety 'serwer' też sobie zrobił ferie zimowe ;-) Już powinno być wszystko OK.

nasza-klasa.pl - szukaj koleżanek i kolegów ze szkolnych lat

29 Grudzień 2007
O serwisie nasza-klasa.pl słyszał już chyba każdy. Jest to miejsce w którym możesz znaleźć swoich dawnych znajomych, nawiązać z nimi kontakt, powspominać dawne czasy. Wszystkich nauczycieli oraz uczniów, których łączy coś z Zespołem Szkół Zawodowych zachęcam do zarejestrowania się w tym portalu! Możesz się dopisać do 38 (liczba wciąż rośnie) już istniejących klas ZSZ lub dołączyć do 42 (liczba wciąż rośnie) zarejestrowanych nauczycieli/uczniów/absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych. Dołącz do nich!

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 na nasza-klasa.pl:

Wyjazd do Teatru Osterwy

20 Grudzień 2007
Dnia 19.12.2007r. po męczących zajęciach lekcyjnych grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami panią Urszulą Wilkołazką oraz panem Januszem Saganem pojechała do Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie na sztukę „Wesele”. Wszystko dzięki projektowi "Szkoła dla Ciebie".

Polecamy:
-Galeria - Wyjazd do Teatru Osterwy w Lublinie - Szkoła dla Ciebie - 2007 więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl