AKTUALNOŚCI:

Wyjazd do Teatru Narodowego

14 Grudzień 2007
W dniu 8.12.2007 w ramach projektu „Szkoła dla Ciebie” grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami - panią Jadwigą Grzesiak i panią Anną Prajsnar wyruszyła na podbój stolicy. Po dwugodzinnej jeździe wreszcie osiągnęliśmy cel. Zwiedzanie zaczęliśmy od Starego Miasta, gdzie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia przy Kolumnie Zygmunta i warszawskiej Syrence. Po obfitym obiedzie udaliśmy się do Muzeum Powstania Warszawskiego. W tym miejscu mogliśmy choć przez chwilę poczuć, co przeżyli nasi przodkowie, dzięki nowoczesnym technikom częściowo zrozumieliśmy sytuację i uczucia ludzi w czasie wojny. W tym miejscu najbardziej urzekła nas koszula małego powstańca z czasów wojny z śladami kul. Większość z naszej grupy miała łzy w oczach. To miejsce bardzo nas wzruszyło i skłoniło nas do przemyśleń. Następnym punktem naszej wycieczki był Pałac Kultury, który w świetle neonów wyglądał ślicznie podobnie jak centrum handlowe Złote Tarasy.

Polecamy:
-Galeria - Wyjazd do Teatru Narodowego i Muzeum Powstania Warszawkiego - Szkoła dla Ciebie - 2007 więcej...

Próbna matura 2007

06 Grudzień 2007
Prawdziwe próbne matury dopiero wiosną, ale już teraz macie szansę sprawdzić, czego jeszcze musicie się nauczyć. Wczoraj pisaliście część z języka polskiego, na stronie znajdują się arkusze wraz z przykładowymi odpowiedziami. Zobacz jak Ci poszło. więcej...

Prezent na MIKOŁAJKI :)

05 Grudzień 2007
Jutro 6 grudnia, od wieków w tym dniu wręczamy sobie prezenty. Administrator naszej szkolnej strony przygotował kompletnie odmienioną stronę, myślę że wszystkim choć trochę podoba się ten prezencik, a jeśli nie, jutro szukajcie w szkole Świętego Mikołaja, napewno dostaniecie coś słodkiego (Mikołaj powiedział, że napewno nie zapomni o ZSZ) :)
W razie problemów z nową odsłoną witryny proszę pisać albo w komentarzach albo na mail: michael_13_(at)_wp.pl

Polecamy:
-Galeria - Mikołajki 2007

Mikołajkowy Turniej w Siatkę

04.12.2007 18:29:18
W turnieju wzięły udział reprezentacje dziewcząt klasy I , II i III. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. W związku z tym, że wszystkie drużyny uzyskały po 1 punkcie za zwycięstwo, klasyfikacji dokonano podliczając wygrane i przegrane sety, a następnie małe punkty.

Polecamy:
-Galeria - Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - 2007
-Galeria - Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców - 2007 więcej...

Występy zespołów tanecznych

02.12.2007 16:18:00
Zachęcamy do obejrzenia video/fotorelacji z występów uczestników zajęć "Taniec dla każdego" na Koncercie charytatywnym - "Pomóż dzieciom przetrwać zimę".
W dalszej części newsa znajdują się 4 filmiki!
Miłego oglądania :)

Polecamy:
-Galeria - Występy zespołów tanecznych - Koncert charytatywny - Szkoła dla Ciebie - 2007 więcej...

Koncert charytatywny

30.11.2007 10:12:54
02.12.2007r. uczestnicy zajęć "Taniec dla każdego" realizowanych w ramach projektu "Szkoła dla Ciebie", wezmą udział w koncercie charytatywnym "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę", który odbędzie się w Bychawskim Centrum Kultury. Koncert rozpocznie się o godzinie 13.00, a występy uczniów naszej szkoły przewidziane są na godzinę 13.20 - pokaz fitness i cheerleaders oraz ok. 13.45 taniec towarzyski. Biletem wstępu na koncert mogą być trwałe artykuły spożywcze, zabawki lub środki czystości.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie i tym samym włączenia się w akcję!

Polecamy:
-Galeria - Występy zespołów tanecznych - Koncert charytatywny - Szkoła dla Ciebie - 2007 więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl