AKTUALNOŚCI:

INFORMACJE

11 Styczeń 2008
Po dwudniowej przerwie technicznej wracamy! W najbliższym czasie nie przewidujemy dłuższych przerw w działaniu strony ZSZ. Za jakiekolwiek utrudnienia przepraszamy.
Na stronie została zaktualizowana oferta szkoły na rok szkolny 2008/2009 oraz harmonogram składania dokumentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na podstronę Nabór do szkoły na rok szkolny 2008/2009.
Również został uaktualniony Statut Zesołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie.
Teraz chyba najmilsza informacja: od jutra (12 stycznia) rozpoczynają się FERIE ZIMOWE dla województwa lubelskiego. Do szkoły wracamy dopiero 28 stycznia (poniedziałek). Życzymy miłego oraz bezpiecznego spędzenia wolnego czasu.


EDYCJA 26.01.2008r.
Niestety 'serwer' też sobie zrobił ferie zimowe ;-) Już powinno być wszystko OK.

nasza-klasa.pl - szukaj koleżanek i kolegów ze szkolnych lat

29 Grudzień 2007
O serwisie nasza-klasa.pl słyszał już chyba każdy. Jest to miejsce w którym możesz znaleźć swoich dawnych znajomych, nawiązać z nimi kontakt, powspominać dawne czasy. Wszystkich nauczycieli oraz uczniów, których łączy coś z Zespołem Szkół Zawodowych zachęcam do zarejestrowania się w tym portalu! Możesz się dopisać do 38 (liczba wciąż rośnie) już istniejących klas ZSZ lub dołączyć do 42 (liczba wciąż rośnie) zarejestrowanych nauczycieli/uczniów/absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych. Dołącz do nich!

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 na nasza-klasa.pl:

Wyjazd do Teatru Osterwy

20 Grudzień 2007
Dnia 19.12.2007r. po męczących zajęciach lekcyjnych grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami panią Urszulą Wilkołazką oraz panem Januszem Saganem pojechała do Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie na sztukę „Wesele”. Wszystko dzięki projektowi "Szkoła dla Ciebie".

Polecamy:
-Galeria - Wyjazd do Teatru Osterwy w Lublinie - Szkoła dla Ciebie - 2007 więcej...

Kiermasz ozdób!!!

19 Grudzień 2007
Jutro (20 grudnia) w szkole odbędzie się kiermasz ozdób i stroików świątecznych. Tradycyjnie już dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na cel charytatywny. Organizatorami są uczennice z klasy II LP wraz z wychowawczynią Joanna Mendykowską. Zachęcamy do zainteresowania się tą akcją!

Polecamy:
-Galeria - Kiermasz ozdób i stroików świątecznych - 2007

Konkurs na dekorację bożonarodzeniową

18 Grudzień 2007
18.12.2007r. dziewczęta z klasy II LPea uczestniczyły w seminarium poświęconym pieśniom, obrzędom i zwyczajom ludowym w repertuarze zespołów amatorskich, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Lublinie. Uczennice wzięły również udział w konkursie indywidualnym na dekorację bożonarodzeniową i zbiorowym na ekspozycję świąteczną.
Dziewczęta zaprezentowały:
Małgorzata Bielecka - wieniec świąteczny
Edyta Dycha - szopka
Agnieszka Garszczal - szopka
Karolina Bielecka - gwiazda
Milena Pawlak - stroik


Polecamy:
-Galeria - Konkurs na dekorację bożonarodzeniową - 2007 więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl