AKTUALNOŚCI:

Wyjazd do Teatru Osterwy

20 Grudzień 2007
Dnia 19.12.2007r. po męczących zajęciach lekcyjnych grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami panią Urszulą Wilkołazką oraz panem Januszem Saganem pojechała do Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie na sztukę „Wesele”. Wszystko dzięki projektowi "Szkoła dla Ciebie".

Polecamy:
-Galeria - Wyjazd do Teatru Osterwy w Lublinie - Szkoła dla Ciebie - 2007 więcej...

Kiermasz ozdób!!!

19 Grudzień 2007
Jutro (20 grudnia) w szkole odbędzie się kiermasz ozdób i stroików świątecznych. Tradycyjnie już dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na cel charytatywny. Organizatorami są uczennice z klasy II LP wraz z wychowawczynią Joanna Mendykowską. Zachęcamy do zainteresowania się tą akcją!

Polecamy:
-Galeria - Kiermasz ozdób i stroików świątecznych - 2007

Konkurs na dekorację bożonarodzeniową

18 Grudzień 2007
18.12.2007r. dziewczęta z klasy II LPea uczestniczyły w seminarium poświęconym pieśniom, obrzędom i zwyczajom ludowym w repertuarze zespołów amatorskich, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Lublinie. Uczennice wzięły również udział w konkursie indywidualnym na dekorację bożonarodzeniową i zbiorowym na ekspozycję świąteczną.
Dziewczęta zaprezentowały:
Małgorzata Bielecka - wieniec świąteczny
Edyta Dycha - szopka
Agnieszka Garszczal - szopka
Karolina Bielecka - gwiazda
Milena Pawlak - stroik


Polecamy:
-Galeria - Konkurs na dekorację bożonarodzeniową - 2007 więcej...

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

18 Grudzień 2007
W naszej szkole są rozprowadzane, w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, świece Caritas. Kosztują one odpowiednio 10 złotych i 4 złote. Pieniądze zebrane w ten sposób przekazane zostaną na dofinansowanie wypoczynku i dożywiania dzieci z ubogich rodzin, pokrycie części kosztów skomplikowanych i drogich operacji, a także na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i lekarstw, wyposażenie Ośrodka Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach. Część dochodu przekazana zostanie misjonarzom działającym w Afryce, na pomoc dla dzieci chrześcijan z diecezji Sokodé w Togo.

Polecamy:
-Galeria - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom - Świece Caritas - 2007

Konkurs plastyczny

15 Grudzień 2007
Burmistrz Bychawy już po raz trzeci ogłosił konkurs plastyczny na projekt bożonarodzeniowej kartki pocztowej. Patronat medialny nad konkursem objął "Głos Ziemi Bychawskiej". Konkurs skierowany był do uczniów wszystkich typów szkół w gminie Bychawa. Kartka pocztowa mogła być wykonana techniką dowolną, musiała jednak zawierać elementy graficzne tematycznie powiązane z naszą gminą. Główną nagrodą dla autora najlepszego projektu będzie publikacja wydawnicza karty pocztowej w nakładzie 1000 szt. Będzie ona oficjalna kartą pocztowa gminy z okazji nadchodzących świąt.
Milo nam ogłosić, że uczennica naszej szkoły Diana Sprawka z klasy ILP otrzymała wyróżnienie w tym konkursie.

Polecamy:
-Galeria - Konkurs na Bożonarodzeniową Kartkę - 2007 więcej...

Wyjazd do kina

14 Grudzień 2007
Po męczących zajęciach i intensywnej pracy przy tworzeniu nowego numeru "Hubal News" w czwartkowe popołudnie, grupa uczniów z kółka dziennikarskiego działającego w ramach projektu "Szkoła dla Ciebie" pod opieką p. Jolanty Szpytmy i Urszuli Wilkołazkiej wyruszyła na zasłużony relaks do Cinema City w Lublinie na film "Dziewczyna moich koszmarów" (The Heartbreak Kid) – komediodramat w reżyserii: Bobby’ego Farrelly, Petera Farrelly, scenariusz: Scot Armstrong, Leslie Dix, obsada: Ben Stiller, Michelle Monaghan, Jerry Stiller.

Polecamy:
-Galeria - Wyjazd do kina - Szkoła dla Ciebie - 2007 więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl