AKTUALNOŚCI:

Walentynki, tuż tuż...

04 Luty 2008
walentynkiZbliżają się Walentynki - święto zakochanych!
14 lutego w dniu świętego Walentego klasa I Ti zaprasza do wspólnej zabawy.
Święto wywodzi się z kultury anglosaskiej, ma ponad pięciowiekową tradycję, a święty Walenty patronuje mu od około XV wieku. Dlaczego w tym dniu, a patrona chorych na epilepsję i choroby umysłowe obrano także patronem zakochanych? Może dlatego, że stan uczuciowy zakochanych niezależnie od ilorazu inteligencji, płci i wieku chwilami przypomina umysłową chorobę

Oto propozycje:
1. POCZTA WALENTYNKOWA
14 lutego za pośrednictwem "SZKOLNEGO AMORKA" każdy może przesłać list do swojej miłości! Walentynki wrzucajcie do skrzynki!
DO PRACY! PISAĆ WALENTYNKOWE KARTKI! UWAGA! WALENTYNKA MUSI BYĆ ZAADRESOWANA!

2.WALENTYNKOWY KONCERT ŻYCZEŃ
Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w walentynkowym koncercie życzeń! Wrzucajcie karteczki z życzeniami muzycznymi (lub już teraz piszcie w komentarzach), zamawiajcie dedykacje dla ukochanej osoby! DJ'e szkolnej radioli-spełnią wasze prośby 14 lutego! PISZCIE DLA KOGO-OD KOGO-JAKI UTWÓR!
więcej...

Wywiadówka

30 Styczeń 2008
W dniu 03 lutego 2008 roku tj. niedziela, o godzinie 10.00 odbędzie się wywiadówka semestralna.
Porządek spotkania:
*  godz. 10.00 - Spotkanie ogólne /I piętro/,
*  godz. 10.30 - Spotkanie rodziców z wychowawcami (rozpiska sal w dalszej części newsa),
*  indywidualne rozmowy rodziców z nauczycielami wg potrzeb /nauczyciele oczekiwać będą w pokoju nauczycielskim/.

Prosimy wszystkich uczniów o poinformowanie rodziców.

Polecamy:
-Galeria - Wywiadówka - I półrocze - 2008 więcej...

TELC

30 Styczeń 2008
TELCW dniu 29.01.2008 roku dziesięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły, w ramach projektu "SZKOŁA DLA CIEBIE" przystąpiła do egzaminu ze znajomości języka angielskiego na poziomie A2. Uczniowie ci to członkowie Klubu Języka Angielskiego, którzy pracowali pod kierunkiem nauczyciela z Kenii p. Denisa Thon.
Aby uzyskać certyfikat TELC musieli rozwiązać część pisemną (Reading, Language, Listening, Writing) i część ustną. Egzamin odbył się w Lublinie w Szkole Języka Angielskiego EUROLINK. Niestety wyniki będą znane dopiero za sześć tygodni.
Mamy nadzieję, że wszyscy zaliczyli ten egzamin pozytywnie. A na ten czas pozostało nam oglądanie zdjęć z areny zmagań językowych:

Polecamy:
- Geleria - Egzamin na certyfikat TELC - Szkoła dla Ciebie - 2008

INFORMACJE

11 Styczeń 2008
Po dwudniowej przerwie technicznej wracamy! W najbliższym czasie nie przewidujemy dłuższych przerw w działaniu strony ZSZ. Za jakiekolwiek utrudnienia przepraszamy.
Na stronie została zaktualizowana oferta szkoły na rok szkolny 2008/2009 oraz harmonogram składania dokumentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na podstronę Nabór do szkoły na rok szkolny 2008/2009.
Również został uaktualniony Statut Zesołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie.
Teraz chyba najmilsza informacja: od jutra (12 stycznia) rozpoczynają się FERIE ZIMOWE dla województwa lubelskiego. Do szkoły wracamy dopiero 28 stycznia (poniedziałek). Życzymy miłego oraz bezpiecznego spędzenia wolnego czasu.


EDYCJA 26.01.2008r.
Niestety 'serwer' też sobie zrobił ferie zimowe ;-) Już powinno być wszystko OK.

nasza-klasa.pl - szukaj koleżanek i kolegów ze szkolnych lat

29 Grudzień 2007
O serwisie nasza-klasa.pl słyszał już chyba każdy. Jest to miejsce w którym możesz znaleźć swoich dawnych znajomych, nawiązać z nimi kontakt, powspominać dawne czasy. Wszystkich nauczycieli oraz uczniów, których łączy coś z Zespołem Szkół Zawodowych zachęcam do zarejestrowania się w tym portalu! Możesz się dopisać do 38 (liczba wciąż rośnie) już istniejących klas ZSZ lub dołączyć do 42 (liczba wciąż rośnie) zarejestrowanych nauczycieli/uczniów/absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych. Dołącz do nich!

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 na nasza-klasa.pl:
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl