AKTUALNOŚCI:

Giełda papierów wartościowych

29 Maj 2009
Grupa uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego "HUBALA" w Bychawie uczestniczących w zajęciach ”SZKOLNY KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI” w ramach projektu „Nowe umiejętności kluczem do sukcesu zawodowego” dnia 22 maja 2009 pojechała na GIEŁDĘ PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH DO WARSZAWY.
 
 
Wycieczka były świetną formą relaksu i ciekawym doświadczeniem w pozyskiwaniu wiedzy w szybko zmieniającym się świecie.

Poznańskie spotkania motoryzacyjne

22 Maj 2009
Grupa uczniów uczestniczących w zajęciach ”SZKOLNY KLUB PRZEDSIĘBIORCZOŚCI” w ramach projektu „Nowe umiejętności kluczem do sukcesu zawodowego” w dniach 09 – 10 maja 2009 pojechała na POZNAŃSKIE SPOTKANIA MOTORYZACYJNE. Jest to największa w kraju prezentacja samochodów, to gratka dla wszystkich miłośników czterech kółek i osób myślących o kupnie nowego samochodu.
więcej...

Matury

22 Maj 2009

W dniach 4 – 21 maja odbyły się egzaminy maturalne.

GALERIA - Matury

Wycieczka nad morze

22 Maj 2009
Morza szum, ptaków śpiew,
złota plaża pośród drzew.
Wszystko to, w letnie dni
przypomina ciebie mi,
przypomina ciebie mi.W długi majowy weekend nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Zawodowych regenerowali swoje siły nad Morzem Bałtyckim.Wybierając się na wycieczkę, chcieliśmy „pooddychać” dobroczynnym jodem. To właśnie w morskiej wodzie miliony lat temu uległy rozpuszczeniu sole jodowe i do dziś w nadmorskim powietrzu unosi się zbawienny dla zdrowia aerozol jodowy, rozpylany przez wzburzone fale.
więcej...

3 maja

15 Maj 2009
,, Wiwat sejm i naród cały!

dziś nam nieba żywot dały.

Wiwat krzyczcie wszystkie stany,

niech nam żyje król kochany.’’
więcej...

Dni otwarte

12 Maj 2009
27 kwietnia 2009 do naszej szkoły przybyli gimnazjaliści aby zapoznać się z ofertą edukacyjną i zobaczyć szkołę „od środka”.  W czasie pobytu w murach naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia fragmentów Gali Europejskiej przygotowanej przez młodzież, kibicować w zawodach zmiany koła na czas oraz jazdy samochodem z kierownicą po prawej stronie. Zmęczeni zregenerowali swoje siły bigosem w szkolnej stołówce.

Mamy nadzieję, że część z nich swoją przyszłość edukacyjną zwiąże z naszą szkołą.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Nauczycielom gimnazjów, którzy umożliwili uczniom wizytę w naszej szkole w czasie Dni Otwartych.
GALERIA - Dni otwarte
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl