AKTUALNOŚCI:

Przedsmak wakacji

15 Czerwiec 2011
Przedsmak wakacji……….Wtorek-14 czerwca 2011 roku klasa II TM/TPS  pod opieką pań: Katarzyny Maciejczyk i Urszuli Wilkołazkiej spędziła bardzo aktywnie grając w paintball . Jest to rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, które za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry. Dzień dostarczył oprócz świetnej zabawy niezapomnianych przeżyć oraz pozwolił na sprawdzenie swojej osobowości w ekstremalnych warunkach. Gra odbyła się w miejscowości Borkowizna- Gmina Strzyżewice , gdzie znajduje się  specjalnie przystosowane pole do gry, oraz lasy z okopami z II Wojny Światowej i wieloma naturalnymi przeszkodami. Zachęcamy wszystkich do takiej formy spędzania czasuJ   Więcej informacji :  www.sniper-paintball.pl

Galeria zdjęć ...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLASY III ZSZ

13 Czerwiec 2011

10 czerwca 2011 r. 21 uczniów klasy III ZSZ zakończyło przygodę ze szkołą zawodową. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i młodsze koleżanki i koledzy uroczyście pożegnali swoich absolwentów. Dyrekcja szkoły życzyła swoim absolwentom, by zdobyli jak największą ilość punktów na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe, bowiem to one otworzą im bramę do dalszej nauki w naszej szkole lub umożliwią dostanie satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy. Podczas oficjalnej części wręczono świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W imieniu odchodzących uczniów przemówienie pożegnalne wygłosił Tomasz Palczewski.
  

więcej...

Stypendium dla Tomka

06 Czerwiec 2011

Wzorem lat ubiegłych najlepsi uczniowie naszego powiatu zostali nagrodzeni stypendiami Starosty Lubelskiego. Stypendia przyznawane są za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie. Wśród wyróżnionych znalazł się również uczeń naszej szkoły Tomasz Maj z klasy III Technikum Informatycznego, którego wychowawcą jest Pan Tomasz Stoczkowski. Uroczystość odbyła się w siedzibie Starostwa Lubelskiego. Stypendyści odebrali wyróżnienia z rąk starosty Pawła Pikuli i Przewodniczący Rady Powiatu Sławomira Zygo. Wszystkim wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów.
 

XVI Powiatowy Turniaj Motoryzacyjny

03 Czerwiec 2011

W dniu 07.05.2011 roku odbył się XVI Powiatowy Turniaj Motoryzacyjny pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, WORD Lublin oraz PZMot-u. Organizatorem był jak co roku klub motoryzacyjny PIONIER. W turnieju uczestniczyło 12 zespołów 3 osobowych. Drużyna naszej szkoły zajęła drugie miejsce drużynowo. W klasyfikacji indywidualnej Grzegorz Tylus zajął 2 miejsce, a Mateusz Kuśmierz 5 miejsce. Walkę o miejsce pierwsze nasza drużyna przegrała jednym punktem.


Galeria zdjęć ...

Ogólnopolski Festyn "W Krainie Pierogów"

30 Maj 2011

Bychawa  zasłynęła  w Polsce z organizacji  Ogólnopolskiego Festynu "W Krainie Pierogów". Od dwunastu lat w maju  do Bychawy ciągną tłumy ludzi, którzy chcą spróbować tradycyjnych domowych pierogów. Ruskie , z kaszą, z kapustą i grzybami ,z mięsem, z soczewicą, okraszone  słoninką , lub przysmażane, cieszyły się ogromnym powodzeniem i łechtały niejedno podniebienie. Nasza szkoła przygotowała swoje stoisko z pierogami. Fanatycy gier komputerowych mieli okazję zagrać w wyścigi samochodowe, dzięki zaangażowaniu uczniów technikum informatycznego. Była to  również okazja  do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Dziękujemy wszystkim sponsorom  za wsparcie naszych działań, nauczycielom, uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły ,którzy czynnie włączyli się  w przygotowanie szkolnego stoiska. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wyposażenie szkolnych pracowni. Dziękujemy!!!

1) P.H.U. "PERTO-MART" Magdalena Omiotek, Rafał Bancerz

2) Handel Gazem Płynnym Teresa Wiater

3) Sklep Spożywczy MIĘSO-WĘDLINY Tadeusz Dzwonowski

4) Gospodarstwo Produkcyjne Andrzej Chrześcian

5) Przetwórstwo Mięsa, Handel i Produkcja Piekarnicza Bonifacy Dawidczyk

6) Ośrodek Szkolenia Kierowców KRYNIO Marcin KrykGaleria zdjęć ...

Zbiórka makulatury!!!

27 Maj 2011UWAGA!!!!!!   

ZBIÓRKA  MAKULATURY


Prosimy o zbieranie MAKULATURY(wszystkie gazety, pudełka, zeszyty ,książki itp….) i przynoszenie do szkolnej szatni.
Z góry dziękujemy!!!

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl