AKTUALNOŚCI:

Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej w

10 Listopad 2011

"Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od Ojczyzny"

Dnia 9.11.2011 r. odbył się w naszej szkole II międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej. Konkurs organizowany jest w szkole od kilku lat przez panie: Annę Prajsnar, Jolantę Szpytmę, Jadwigę Grzesiak, Barbarę Długoszek ale dopiero po raz drugi  do udziału w nim została zaproszona  młodzież z okolicznych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest propagowanie wśród młodzieży poezji patriotycznej, popularyzowanie piękna i wartości narodowej kultury. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli poloniści i uczniowie z następujących szkół: Zespołu Szkól Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach, Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Bełżycach, Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie, Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie.

więcej...

Hubal news

03 Listopad 2011
  Ukazał się 1 numer naszej nowej szkolnej gazety Hubal news. Gazeta jest dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce Hubal news. Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu kolejnego numeru. Życzymy miłej lektury!!!


,,WIEŻA BABEL W HUBALU’’

03 Listopad 2011

Od  21  do 25 listopada  2011 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie będziemy mogli usłyszeć rozmowy w czterech językach. Szkołę odwiedzą nauczyciele i uczniowie z Francji, Włoch, Hiszpanii i Rumunii. Nasi uczniowie pojadą w te miejsca,  aby zapoznać się z kulturą obcokrajowców.

więcej...

Trening motocross

03 Listopad 2011
 W sobotę 29 października 2011 r. na terenie naszej szkoły odbył się bezpłatny trening motocross dla dzieci  w wieku od 6 do 12 lat. Wszyscy zainteresowani mogli popróbować swoich sił w jeździe na motocyklu pod czujnym okiem trenera Kamila Walczaka, który jest aktualnym wicemistrzem Polski w wyścigach cross-country. Trening cieszył się ogromnym zainteresowaniem, co spowodowało duże zadowolenie organizatorów. Mamy nadzieję, że wśród młodych uczestników sobotniej imprezy znajdą się przyszli zawodnicy Klubu Motorowego Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie, który działa w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu z treningu, który jest dostępny na kanale naszej szkoły w serwisie YouTube.Galeria zdjęć ...

Sprzątanie grobów

03 Listopad 2011

 Tuż przed listopadowymi dniami w których wspominamy naszych bliskich zmarłych, Samorząd Uczniowski wraz ze swoimi opiekunami odwiedził bychawski cmentarz. Celem wizyty było porządkowanie zapomnianych grobów żołnierzy. Młodzież grabiła liście, zbierała nieczystości, a także wycinała zarośla. Po zakończonej pracy na porządkowanych grobach zapłonęły symboliczne znicze.

Galeria zdjęć ...

Szkolne zawody w tenisie stołowym

02 Listopad 2011Dnia 27.10.2011 odbyły się szkolne zawody w tenisie stołowym chłopców. 
I miejsce - Adrian Pizoń klasa I Ti/TM
II miejsce - Marek Nakonieczny klasa I Ti/TM
III miejsce - Paweł Rzucidlo klasa IV TPS


Galeria zdjęć ... więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl