AKTUALNOŚCI:

Mikołaj w "Hubalu"

07 Grudzień 2011

 W dniu wczorajszym Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie odwiedził Święty Mikołaj! Mikołaj przybył z bardzo daleka na specjalne zaproszenie Samorządu Uczniowskiego. Jak na Mikołaja przystało - wszystkim grzecznym dzieciom wręczył skromny podarek. Nie zapomniał także o naszych drogich nauczycielach, którzy (jak sami przyznawali) byli w tym roku również grzeczni. Na pamiątkę swojej wizyty Mikołaj pozował do pamiątkowych fotografii. Zdjęcia z wizyty Mikołaja można obejrzeć w galerii - serdecznie zapraszamy!!!

Galeria zdjęć ...

‘’HUBAL news’’ wśród pięciu najlepszych gazetek w regionie

05 Grudzień 2011
 Miło nam poinformować wszystkich, że nasza szkolna gazetka ‘’HUBAL news ‘’została nagrodzona w listopadowym konkursie JUNIOR W DRUKU. Organizatorem konkursu jest Polskapresse Sp. z. o.o. Spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu gazetek z całej Polski jury w skład którego wchodzą: przedstawiciele Polskapresse oraz Wydawnictwa Pedagogicznego Operon, nagrodziło 45 gazetek. więcej...

Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

01 Grudzień 2011

 W dniach 17 i 18 listopada 2011 r. w naszej szkole odbyły się akcje związane ze Światowym Dniem Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Akcje te miały na celu pamięć o ofiarach wypadków drogowych, ale także przekazanie niezbędnych informacji związanych z bezpieczeństwem na drodze.

więcej...

Ostatni dzień pobytu gości - Comenius

29 Listopad 2011

Ostatni dzień pobytu gości z zaprzyjaźnionych państw przebiegł w atmosferze wspomnień i zabaw sportowych. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnych zdjęć grupowych, następnie na sali gimnastycznej odbył się międzynarodowy turniej rekreacyjny. Zwyciężyła młodzież z naszej szkoły, a partnerskie klasy uplasowały się następująco:
II miejsce - Rumunia
III miejsce - Francja i Hiszpania
IV miejsce - Włochy

więcej...

Europe Can Be Loved - Comenius

24 Listopad 2011

24 listopada był dniem integracji europejskiej. Goście spędzili ten dzień w szkole. Młodzież uczestniczyła  w lekcji języka angielskiego, której celem było  wzajemne poznanie się oraz kształcenie umiejętności komunikacyjnych. Następnie przeprowadzono konkurs „Europe can be loved”, w którym wzięły udział pięcioosobowe drużyny z każdego kraju. Najlepsza okazała się drużyna hiszpańska.

więcej...

Wycieczka do Kazimierza - Comenius

24 Listopad 2011
Środę nasi goście rozpoczęli spacerem po Bychawie, podczas którego przewodnik pan Marek Kuna pokazał im najciekawsze zabytki miasta zapoznając ich z jego historią. Następnie pojechali do Kazimierza. Pobyt w tym mieście będącym połączeniem piękna renesansowej architektury i malowniczego krajobrazu dostarczył im wielu miłych wrażeń. Dzień zakończył się spotkaniem nauczycieli w Bychawskim Centrum Kultury uświetnionym występami działających przy nim młodzieżowych zespołów muzycznych.

Galeria zdjęć ...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl