AKTUALNOŚCI:

Szopka w naszej szkole

22 Grudzień 2011
 Zgodnie z kilkuletnią tradycją w naszej szkole na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia, tuż przy wejściu do szkoły, stanęła piękna szopka bożonarodzeniowa. Szopkę tą zbudowała młodzież z Samorządu Uczniowskiego. Zdjęcia wykonanej szopki, a także zdjęcia z jej przygotowywania można obejrzeć w galerii - serdecznie zapraszamy!

Galeria zdjęć ...
więcej...

Koncert Charytatywny Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w BCK

22 Grudzień 2011
 Po raz kolejny młodzież z naszej szkoły włączyła się w akcję pomocy potrzebującym, biorąc udział w koncercie charytatywnym „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, który odbył się  11.12.11r  w Bychawskim Centrum Kultury.
Uczniowie z grupy tanecznej ZSZ zaprezentowali dwa tańce: poloneza i walca angielskiego, dostarczając wielu miłych wrażeń oglądającym występ.

więcej...

Mikołajkowy turniej siatkówki

21 Grudzień 2011
Mikołajkowy turniej siatkówki 6.12.2011r
Klasyfikacja końcowa- chłopcy:
I miejsce – klasy IV
II miejsce – klasy II
III miejsce – klasy III
IV miejsce – klasy I


więcej...

Numer specjalny "HUBALnews"

20 Grudzień 2011

  Właśnie ukazał się numer specjalny naszej szkolnej gazety. Poświęcony jest  wizycie naszych kolegów z zaprzyjaźnionych szkół. Zapraszamy do lektury.

 HUBALnews - czytaj

więcej...

Dziewczyny z "HUBALnews" w redakcji Kuriera Lubelskiego

15 Grudzień 2011
 14.12.2011 redakcja naszej gazetki szkolnej z paniami : Jolantą Szpytmą i Barbarą Długoszek miała okazję podejrzeć jak wygląda praca w redakcji dużej gazety. Było to możliwe dzięki dyrekcji naszej szkoły i pani Marii Krzos, która zajmuje się w gazecie projektem Junior Media a dwa tygodnie temu pisała o naszej  redakcji i gazetce we wtorkowym  dodatku do Kuriera Lubelskiego –Junior Media.

więcej...

Nagroda dla Tomka

08 Grudzień 2011

 Wzorem lat ubiegłych najlepsi uczniowie naszego powiatu zostali nagrodzeni stypendiami Starosty Lubelskiego. Stypendia przyznawane są za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie. Wśród wyróżnionych znalazł się również uczeń naszej szkoły Tomasz Maj z klasy IV Technikum Informatycznego, którego wychowawcą jest Pan Tomasz Stoczkowski. Uroczystość odbyła się w siedzibie Starostwa Lubelskiego. Stypendyści odebrali wyróżnienia z rąk starosty Pawła Pikuli i Przewodniczący Rady Powiatu Sławomira Zygo. Wszystkim wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl