AKTUALNOŚCI:

Numer specjalny "HUBALnews"

20 Grudzień 2011

  Właśnie ukazał się numer specjalny naszej szkolnej gazety. Poświęcony jest  wizycie naszych kolegów z zaprzyjaźnionych szkół. Zapraszamy do lektury.

 HUBALnews - czytaj

więcej...

Dziewczyny z "HUBALnews" w redakcji Kuriera Lubelskiego

15 Grudzień 2011
 14.12.2011 redakcja naszej gazetki szkolnej z paniami : Jolantą Szpytmą i Barbarą Długoszek miała okazję podejrzeć jak wygląda praca w redakcji dużej gazety. Było to możliwe dzięki dyrekcji naszej szkoły i pani Marii Krzos, która zajmuje się w gazecie projektem Junior Media a dwa tygodnie temu pisała o naszej  redakcji i gazetce we wtorkowym  dodatku do Kuriera Lubelskiego –Junior Media.

więcej...

Nagroda dla Tomka

08 Grudzień 2011

 Wzorem lat ubiegłych najlepsi uczniowie naszego powiatu zostali nagrodzeni stypendiami Starosty Lubelskiego. Stypendia przyznawane są za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie. Wśród wyróżnionych znalazł się również uczeń naszej szkoły Tomasz Maj z klasy IV Technikum Informatycznego, którego wychowawcą jest Pan Tomasz Stoczkowski. Uroczystość odbyła się w siedzibie Starostwa Lubelskiego. Stypendyści odebrali wyróżnienia z rąk starosty Pawła Pikuli i Przewodniczący Rady Powiatu Sławomira Zygo. Wszystkim wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów.

więcej...

Mikołaj w "Hubalu"

07 Grudzień 2011

 W dniu wczorajszym Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie odwiedził Święty Mikołaj! Mikołaj przybył z bardzo daleka na specjalne zaproszenie Samorządu Uczniowskiego. Jak na Mikołaja przystało - wszystkim grzecznym dzieciom wręczył skromny podarek. Nie zapomniał także o naszych drogich nauczycielach, którzy (jak sami przyznawali) byli w tym roku również grzeczni. Na pamiątkę swojej wizyty Mikołaj pozował do pamiątkowych fotografii. Zdjęcia z wizyty Mikołaja można obejrzeć w galerii - serdecznie zapraszamy!!!

Galeria zdjęć ...

‘’HUBAL news’’ wśród pięciu najlepszych gazetek w regionie

05 Grudzień 2011
 Miło nam poinformować wszystkich, że nasza szkolna gazetka ‘’HUBAL news ‘’została nagrodzona w listopadowym konkursie JUNIOR W DRUKU. Organizatorem konkursu jest Polskapresse Sp. z. o.o. Spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu gazetek z całej Polski jury w skład którego wchodzą: przedstawiciele Polskapresse oraz Wydawnictwa Pedagogicznego Operon, nagrodziło 45 gazetek. więcej...

Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

01 Grudzień 2011

 W dniach 17 i 18 listopada 2011 r. w naszej szkole odbyły się akcje związane ze Światowym Dniem Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Akcje te miały na celu pamięć o ofiarach wypadków drogowych, ale także przekazanie niezbędnych informacji związanych z bezpieczeństwem na drodze.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl