AKTUALNOŚCI:

Giełda papierów wartościowych

23 Listopad 2011

 Grupa uczniów  uczestniczących w zajęciach ”ABC  małego biznesu” w ramach projektu „Moje ambicje – moja przyszłość”, pod opieką pani Urszuli Wilkołazkiej, dnia 22 listopada 2011 roku pojechała na GIEŁDĘ PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH DO WARSZAWY. Wycieczka były świetną formą relaksu i ciekawym doświadczeniem w pozyskiwaniu wiedzy w szybko zmieniającym się świecie.

Galeria zdjęć ...

Welcome

21 Listopad 2011
 Dzień 21 listopada to początek tygodniowej wizyty długo oczekiwanych gości, uczestników projektu Comenius. Są to nauczyciele i uczniowie z Hiszpanii, Francji, Rumunii i Włoch. Zostali oni powitani po staropolsku chlebem i solą przez dyrektora pana Jerzego Sprawkę. Uroczystość zaszczycili  goście w osobach: przewodniczącego Rady Powiatu Sławomira Zygo, wiceprzewodniczącego Krzysztofa Chmielika, wiceburmistrza Bychawy Marty Wołoszyn, przewodniczącego  Rady Miasta i Gminy w Bychawie Grzegorza Szaconia. więcej...

Nowy numer "HUBALnews"

18 Listopad 2011
 Zapraszamy do lektury nowego numeru ( 2/11/2011) naszej gazety.  To wydanie zostało zgłoszone do konkursu. Jeśli  się wam podoba to oddajcie na nas głos wchodząc na stronę press.juniormedia.pl. Głosować można od 23 do 30 listopada.   więcej...

93 Rocznica Odzyskania Niepodległości

15 Listopad 2011

Sztuką jest umierać dla Ojczyzny,

ale największą sztuką jest

dobrze żyć dla niej. Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w dziejach Polski . Dzień ten wieńczy blisko półtorawieczne dążenie kilku pokoleń Polaków do utraconej na skutek zaborów niepodległości . Pamiętajmy jednak, że niepodległa Ojczyzna, a tym samym wolność nie jest dana  raz na zawsze . Jan Paweł II mówił: „ Wolność trzeba stale zdobywać, nie można jej tylko posiadać. Przychodzi jako dar, utrzymuje się przez zmagania”.

więcej...

Forum szkoły

10 Listopad 2011
  ZAPRASZAMY NA NOWO POWSTAŁE FORUM SZKOŁY!!!


 Forum szkoły ....

Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej w

10 Listopad 2011

"Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od Ojczyzny"

Dnia 9.11.2011 r. odbył się w naszej szkole II międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej. Konkurs organizowany jest w szkole od kilku lat przez panie: Annę Prajsnar, Jolantę Szpytmę, Jadwigę Grzesiak, Barbarę Długoszek ale dopiero po raz drugi  do udziału w nim została zaproszona  młodzież z okolicznych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest propagowanie wśród młodzieży poezji patriotycznej, popularyzowanie piękna i wartości narodowej kultury. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli poloniści i uczniowie z następujących szkół: Zespołu Szkól Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach, Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Bełżycach, Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie, Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl