AKTUALNOŚCI:

Stypendium Tomka

02 Kwiecień 2012
  Wzorem lat ubiegłych najlepsi uczniowie naszego powiatu zostali nagrodzeni stypendiami Starosty Lubelskiego. Stypendia przyznawane są za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie. Wśród wyróżnionych znalazł się również uczeń naszej szkoły Tomasz Maj z klasy IV Technikum Informatycznego, którego wychowawcą jest Pan Tomasz Stoczkowski. Uroczystość odbyła się w siedzibie Starostwa Lubelskiego. Stypendyści odebrali wyróżnienia z rąk starosty Pawła Pikuli i Przewodniczący Rady Powiatu Sławomira Zygo. Wszystkim wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów.

więcej...

Szkolenie Microsoftu

02 Kwiecień 2012

  20 marca 2012 roku w naszym Zespole Szkół odbyło się szkolenie w ramach projektu „Szkoła Nowych Technologii” realizowanego we współpracy z firmą Microsoft oraz wydawnictwem WSiP.  Składało się ono z 5 wykładów dotyczących technologii HTML 5, Windows Phone, Kinect, Usługi Windows Live oraz Tworzenia stron internetowych. Prowadzone było przez studentów informatyki Politechniki Lubelskiej w Lublinie. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesięcioro uczniów klas Technikum informatycznego.

Galeria zdjęć...

więcej...

Nie będzie łączenia szkół!!!

02 Kwiecień 2012
 Miło nam poinformować wszystkich, że Starostwo Powiatowe w Lublinie wycofało się z projektu, który zakładał rozwiązanie naszej szkoły i włączenie jej do Zespołu Szkół im ks. Antoniego Kwiatkowskiego.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy poparcia, jakie otrzymaliśmy od mieszkańców Bychawy i okolic. Gorąco dziękujemy Rodzicom za wszelkie starania, jakie podjęli aby nie doszło do rozwiązania szkoły.

Cieszymy się, że "Hubalowa legenda" nie przejdzie w zapomnienie i 1.X.2012r. po raz kolejny zabrzmi w naszych muach, a człowiek, "który nikomu się nie kłaniał, o awanse nie dbał" i poświęcił swoje życie Ojczyźnie będzie nadal wzorem dla kolejnych roczników uczniów naszej szkoły.
więcej...

Re-cool-lekcje

30 Marzec 2012

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)

W dniach 02-04 kwietnia (WIELKI POMIEDZIAŁEK, WILEKI WTOREK, WIELKA ŚRODA) odbędą się rekolekcje wielkopostne w HUBALU, pt. "Oddaj serce do przeglądu". Prowadzić je będą młodzi ludzie związani z Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie, z Przystankiem Jezus (tym przy Przystanku Woodstock), z Pallotynami oraz innymi grupami duszpasterskimi. Przekazywać będą treści w sposób nowatorski używając środków multimedialnych,  a przede wszystkim konkretów dotyczących historii swojego życia. Dopełnieniem będą spotkania z małżeństwami oraz możliwość rozmowy z księdzem i spowiedzi.
więcej...

Comenius - ostatnie dni pobytu

28 Marzec 2012
 Grupa z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie, która w poprzednim tygodniu gościła we francuskim mieście Nantes jest już w domu. Poniżej przedstawiamy relację z trzech ostatnich dni pobytu. Już wkrótce na naszej stronie pojawi się film dotyczący spotkania projektowego COMENIUS we Francji. więcej...

XII Jarmark Wielkanocny

26 Marzec 2012
  W niedzielę 25 marca 2012 roku w Regionalnym Ośrodku Kultury i Sportu w Krzczonowie na XII Jarmarku Wielkanocnym uczniowie: Anna Buda, Krzysztof Buda i nauczyciele: p. Joanna Mendykowska, p. Agnieszka Siek, p. Urszula Wilkołazka oraz p. Jaromir Łokaj promowali kierunki kształcenia w : TECHNIKUM i ZASADNICZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ. Podczas Jarmarku odbył się przegląd zespołów ludowych oraz rozstrzygnięcie konkursu na Pisankę Krzczonowską.

Oferta edukacyjna szkoły. (kliknij aby zobaczyć)

 Galeria zdjęć ...
 

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl