AKTUALNOŚCI:

Re-cool-lekcje - trzeci dzień

05 Kwiecień 2012
  Wielka Środa to " Jest DUCH ŚWIĘTY - jest impreza" w wykonaniu Maćka, studenta ekonomii i teologii i lidera jednej z grup modlitewnych Lublina. Duch Święty jest Osobą, która rozmraża naszą wiarę, jest jak samolot, na którego wylądowanie w naszym sercu przygotowywaliśmy się przez trzy dni re-cool-lekcji.

więcej...

‘’HUBALnews’’ laureatem marcowego konkursu ,,Junior w druku’’

04 Kwiecień 2012
 Nasza szkolna gazetka „HUBALnews” została nagrodzona w marcowym  konkursie ,,Junior w druku’’. Organizatorem konkursu jest Polskapresse Sp. z. o.o. Spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu gazetek z całej Polski jury ,w skład którego wchodzą: przedstawiciele Polskapresse oraz Wydawnictwa Pedagogicznego Operon, nagrodziło 45 gazetek. Kolejne 5 wyłonili w drodze głosowania internauci oddając głosy na stronie internetowej www.juniormedia.pl/juniorwdruku. Jury brało pod uwagę : oryginalność gazetek, jakość zamieszczonych artykułów, jakość zdjęć, ogólne wrażenie estetyczne. Każda gazetka miała mieć format A3 i objętość 4 stron. więcej...

XII edycja konkursu plastycznego

04 Kwiecień 2012
  Praca zbiorowa uczniów naszej szkoły zdobyła wyróżnienie w XII edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej gminy Bychawa WIELKANOC’2012. Gratulujemy!!!
więcej...

Re-cool-lekcje - dzien drugi

04 Kwiecień 2012
3 kwietnia  2012 roku czyli Wielki Wtorek, Hubal już drugi dzień oddaje swoje serce do przeglądu! „ JEZUS – profil dostępy” czyli pasja, autentyzm, naturalność, moc słowa, radość i modlitwa Bartka. Były narkoman i raper zachęcał do patrzenia w niebo, rozpostarcia skrzydeł i szybowania, jak orły! Zarapował nam w  sposób żywiołowy i z pasją swoją historię życia i wyjścia z narkotyków. Nie dajmy sobie wyrwać marzeń z serca i powtarzajmy uporem słowa modlitwy oddania życia Jezusowi. więcej...

Re-cool-lekcje - dzień pierwszy

02 Kwiecień 2012
"Każdy chce zrozumienia
Miłości niezawodnej
Współczucia pragnie sam

Każdy chce przebaczenia
Łaski Zbawiciela
Nadziei mocnej

Zbawca, On porusza góry
Mój Bóg wybawić mnie chce
On wybawić mnie chce"


http://www.youtu(...)7ti9LZ2Y

Dziś Paweł opowidział nam o swoich poszukiwaniach Boga w życiu i zachęcał do wykłócania się z NIM... Miłość Boga i grzech, to dwa bieguny naszego życia.


więcej...

Kiermasz wielkanocny

02 Kwiecień 2012
  31 marca 2012 roku w Bychawskim Centrum Kultury odbył się Kiermasz Wielkanocny, podczas którego panie: Joanna Mendykowska, Anna Pikul, Anna Prajsnar i Agnieszka Siek prezentowały prace i stroiki świąteczne wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Bychawie – HUBALA.

Galeria zdjęć...
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl